23 minuty, które zbudują Twoją systematyczność

Gdy myślimy o systematyczności, zazwyczaj widzimy zgarbioną postać obładowaną książkami, siedzącą z nosem w komputerze i notatkach w absolutnym skupieniu i ciszy przed 365 dni w roku, najlepiej przez 2 godziny każdego dnia.

Moglibyśmy dalej pisać bajki o życiu, ale lepiej opowiadać te bajki, które zdarzają się w rzeczywistości. Okazuje się, że prawdziwy obraz systematyczności, która daje przełomowe efekty jest całkowicie inny. Lepiej usiądź, bo to, co zaraz usłyszysz może zmienić Twoją naukę i życie.


Okazuje się, że prawdziwy obraz systematyczności, która daje przełomowe efekty jest całkowicie inny

W podcaście:

  • magiczne sposoby na systematyczną naukę i zaklinanie czasu
  • zmiana definicji uczenia się
  • co zrobić, gdy plan nie działa
  • reguła 10 minut
  • sposób na natychmiastowe efekty
  • optymalny czas nauki

Słuchaj w odtwarzaczu:

Lub na serwisach podcastowych:

Spotify | Apple podcasts | Google podcasts

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Natalia
Natalia
2 lat temu

Święte słowa! Bycie perfekcjonistką uprzykrza mi skuteczną naukę, bo często nie mam (czy aby na pewno?;)) tyle czasu, ile bym chciała go poświęcić na dany temat. A wszystko przez współczesne rozpraszacze…
Dzięki Vagaru widzę jednak, że nawet poświęcając 15 min na przerobienie lekcji/tematu/zagadnienia, przychodzą efekty. Dziękuję Wam! 🙂

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!