Hawaje – zderzenie z rzeczywistością | #1

Cześć!

Czym są Hawaje? Co jest w nich wyjątkowego i jak wygląda zderzenie z Hawajską rzeczywistością? To wszystko w nowej serii o naszej przygodzie związanej z tym niesamowitym miejscem!

Z tego odcinka dowiesz się:

  1. Gdzie leżą Hawaje, jak daleko znajdują się od Polski i ile zajmuje podróż
  2. Co oznacza “wikipedia”
  3. Gdzie jest Zakazana Wyspa i dlaczego jest zakazana
  4. Czemu polskie źródła wiedzy mogą okazać się pułapką
  5. Kogo poznaliśmy na Hawajach

Miłego słuchania! Zachęcamy Cię do zostawienia komentarza, podziel się z nami swoją opinią i wrażeniami!

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!