Chcesz szybko mówić po angielsku?

Jest na to sposób! 🙂

Zastanów się ile czasu dziennie spędzasz na portalach informacyjnych lub na facebooku… czytasz najnowsze wiadomości, tu 5 minut, tam 10 minut, a zanim się obejrzysz mija godzina!

A teraz pomyśl, że możesz czytać i oglądać krótkie filmiki na każdy temat i jednocześnie przyswajać angielski!

Ten sposób to www.bbc.co.uk. Niech czytanie BBC wejdzie Ci w nawyk. Nie 1x w tygodniu, kiedy powiesz sobie, że „dzisiaj jest sobota, więc pouczę się angielskiego”. NIE! Zacznij dzisiaj, teraz! Ustaw sobie stronę www.bbc.co.uk jako stronę startową w swojej ulubionej przeglądarce.

Codzienny kontakt z żywym językiem (na stronie znajdziesz nie tylko artykuły, ale przede wszystkim krótkie filmiki video!) pozwoli Ci lepiej oswoić się z językiem i szybciej przyswajać nowy materiał!

Boisz się, że nie zrozumiesz wszystkiego? Nie ma problemu! Wejdź na stronę www.lingro.com, wpisz w oknie adres www.bbc.co.uk i będziesz czytać stronę i natychmiast sprawdzać nieznane słówka!

Nie wierzysz, że to działa? A próbowałeś/próbowałaś? 🙂

Powodzenia!

Aggie

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!