Przemiana Językowa

Trening mentalny i językowy

Wszyscy powiedzą Ci "ucz się więcej słówek i gramatyki", ale nie powiedzą Ci najważniejszego:

to nie angielski jest Twoim problemem…

Uczysz się już tyle angielskiego, ale wciąż nie czujesz się komfortowo?
Masz blokadę w mówieniu, strach przed odezwaniem się przy innych Cię paraliżuje, boisz się, że popełnisz błąd?
Trudno jest Ci utrzymać systematyczność i regularność w nauce?
Może za Tobą przerwa w nauce i nie wiesz od czego zacząć i jak wrócić do nauki?
Ciągle brakuje Ci czasu i energii do tego, żeby się uczyć?
Odkładasz angielski na później, na jutro, na moment, kiedy będziesz mieć więcej czasu?

Znasz to?

Strach przed tym, że popełnisz błąd a inni będą się z Ciebie śmiali spowodował, że panicznie boisz się mówić po angielsku.

Ciągle porównywanie się z innymi osobami sprawiło, że zawsze czułeś się niewystarczająco dobrze w mówieniu.

Mimo, że uczysz się angielskiego już od wielu lat, nadal masz blokadę w mówieniu i ciągle czujesz stres przed tym, że coś źle wypowiesz.

Poczucie winy i wstydu, że nie umiesz tyle ile chcesz ciągle towarzyszyło Ci w Twojej nauce.

Często zapominasz prostych zwrotów w zwykłej rozmowie.

Jesteś sfrustrowany kolejnymi próbami nauki.

A jeśli obiecam Ci, że w 3 miesiące osiągniesz swobodę w mówieniu i pewność siebie, której brakowało Ci przez całe życie?

To jak, skusisz się?

Opowiem Ci pewną historię.

Basia bała się mówić i brakowało jej na co dzień słów. Uczyła się angielskiego 20 lat temu w szkole, z której wyniosła poczucie, że ciągle niewystarczająco dobrze zna angielski.

Nadszedł TEN moment 

Nadszedł dzień, w którym otrzymała od swojego przełożonego nowe zadania. Kontakt mailowy i telefoniczny z zagranicznymi kontrahentami. Prowadzenie zaawansowanych negocjacji. Przygotowywanie ofert i przetargów.

Pojawiła się panika, lęk, strach, że nie da rady.

Jak będzie rozmawiać, kiedy nie rozumie. Jak spojrzą na nią inne osoby w biurze?

Zderzenie z rzeczywistością było wyczerpujące

Co gorsza, kolega Basi, który ją do tej pory wspierał w angielskim w pracy, musiał na 2 miesiące wyjechać. Basia została sama nie tylko ze swoimi obowiązkami, ale też z obowiązkami kolegi, i to po angielsku.

Problem Basi polegał na tym, że...

Bała się odezwać, bała się, że popełni błąd, który będzie miał poważne konsekwencje.

Basia niosła ze sobą poczucie, że wciąż jest niewystarczająco dobra z angielskiego.

To uczucie miało swoje korzenie... w szkole. W jej klasie był wyraźny podział na lepsze dzieci z angielskiego (te, które chodziły na prywatne korepetycje i które były faworyzowane przez nauczyciela) i gorsze dzieci (te, które nie chodziły na dodatkowe lekcje). Basia była w tej drugiej grupie, przez co ciągle czuła się gorsza, słabsza i niewystarczająco dobra z angielskiego.

Zrozumieć....

Basia zrozumiała, z czego wynikały jej niepowodzenia w komunikacji po angielsku. Brakowało jej pewności siebie. Wiary we własne możliwości. Odczuwała silny strach przed popełnieniem błędu.

Gdy Basia przeszła proces, w którym spotkała się ze swoim strachem, okazało się, że zaczął się rozpuszczać. Nabrała wiatru w żagle. Noszone przez lata upokorzenia szkolne zaczęły znikać i przestały hamować Basię przed rozwojem. 

Basia otworzyła się na nową formę nauki. Korzystała z angielskiego w praktyce, ucząc się na bieżąco nowych słów, których akurat potrzebowała. 

Każdego dnia wychodziła ze swojej strefy komfortu.

i zaczęło się dziać!

Pierwsze małe sukcesy pojawiły się, gdy pomimo strachu Basia dołączyła do webinaru na żywo prowadzonego po angielsku.

Następnie pomimo ogromnego stresu odebrała telefon od zagranicznego kontrahenta.

Nie zrozumiała wszystkiego. Nie czuła się pewnie. Ale zrobiła to.

Stwierdziła - nie jest tak źle. Gdy czegoś nie zrozumiem, dopytam. Gdy dalej nie zrozumiem, napiszę maila. Gdy nic z tego nie wyjdzie, poproszę o pomoc.

Skupiam się na celu i tym, co mam do zrobienia.

Coś zaczęło ruszać z miejsca!

To dzieje się od dawna - u Ciebie również?

W szkole usilnie wtyka nam się do głowy słówka, gramatykę, za co jesteśmy oceniani procentowo. To samo dzieje się na kursach.

Nikt nie daje nam realnych zadań komunikacyjnych.

Nikt nie mówi z czym będzie wiązać się wyjście ze strefy komfortu.

Psychologia jest tematem tabu, który wolimy schować pod dywan. Myślimy, że psychologia nie dotyczy nauki.

Zaszywamy się z książką w przytulnym zaciszu i wydaje nam się, że się uczymy.

Podręczniki są przeznaczone na co najmniej kilka lat nauki, a nauczyciele nie muszą się martwić o prawdziwe efekty, bo liczą się oceny i realizacja programu.

Tymczasem fakty są takie, że osoby wrzucone w anglojęzyczne środowisko i postawione pod ścianą są w stanie w kilka miesięcy komunikować się w sposób swobodny, bez podręczników, słówek i gramatyki.

Do tej pory nie widzisz efektów?
To jest przyczyną.

To, że do tej pory nie widzisz efektów, jest wynikiem błędnego systemu nauki języka. Nikt nie powiedział Ci jak się uczyć skutecznie. Zamiast zachęcać Cię w szkole do popełniania błędów, karano Cię za nie i wyśmiewano. Nie powiedziano Ci, że to właśnie popełnianie błędów rozwija Cię najbardziej.

Zaprogramowany krytyk

Szkoła i standardowe kursy uczą nas dokładnie odwrotnie niż uczy się nasz mózg. Stoją w sprzeczności z tym, jak ludzki mózg uczy się nowych rzeczy. Gdy przyjrzysz się dzieciom, zobaczysz jak naturalnie chłoną nowy język, jazdę na rowerze, czy jakiekolwiek inne umiejętności. Dopiero kiedy idą do szkoły, są nauczane schematów, otrzymują kary za błędy (słabsze oceny), są wartościowane (jedni są w lepszej grupie, inni w słabszej), czego efektem jest brak chęci podejmowania nowych umiejętności ze strachu przed negatywną oceną.


To etap, w którym rodzi się nasz krytyk wewnętrzny, którego nikt z nas nie miał jako małe dziecko. Ten krytyk przyszedł jako głos ludzi z naszego otoczenia, a nie nasz własny. Ale się nim stał. I powtarzamy sobie jak mantrę, umacniając się w swojej prawdzie, która nią nie jest: nie mam talentu do angielskiego, to nie dla mnie, jestem słaby z angielskiego (bo byłem przecież zawsze w tej słabszej grupie).

Te wszystkie schematy zapisują się w naszej podświadomości i przejmują kontrolę nad nim.

Basia po 3 miesiącach wdrażania w życie zmian, ciągłego wychodzenia ze strefy komfortu, zrozumieniu swojego strachu i jego przyczyny, zmieniła swój angielski nie do poznania.

Angielski przeszedł do jej codzienności. Rozmawiała przez telefon z kontrahentami, zaczęła prowadzić przetargi i negocjacje. Otworzyła się na wykorzystywanie nowych specjalistycznych słów w dokumentach.

Zaczęła przyjmować delegacje zagraniczne i uczestniczyć w rozmowach wideo z klientami i zespołem.


Język i swoboda w mówieniu to jedno.

Tak naprawdę zmiany zachodzą w całym życiu. Nasze poczucie własnej wartości zaczyna przejawiać się w każdej dziedzinie naszego życia. Popełnianie błędów i krytyka zaczynają być naszymi sprzymierzeńcami w osiąganiu sukcesu w każdej dziedzinie życia. Profesjonalizm i kompetencja nabiera nowego znaczenia: rozumiemy, że osoba kompetentna ma prawo do popełniania błędów, bo wciąż się uczy.

Rozumiemy też, że martwić się należy kiedy człowiek uczyć się przestaje, rozpuszczenie strachu przed mówieniem po angielsku przechodzi na rozpuszczenie strachu przed rzeczami, które zawsze chcieliśmy w życiu robić. Techniki są uniwersalne i można wykorzystać je do wszystkiego, czego się uczysz, a co jest trudne dla Ciebie. To jest właśnie holistyczne podejście.

Basia jest wspaniałym przykładem...

Naprawdę uwierzyłam, że mogę rozmawiać po angielsku. Rzeczywiście to działa.

Zastosowałam metody, o których mówicie, przełamałam swoje lęki, niepokoje. Nie boję się uczestniczyć w spotkaniach LIVE z moimi kontrahentami.

Zauważyłam w sobie taką przemianę, że przestałam w myślach tłumaczyć polski na angielski, od razu mam myślenie po angielsku, układają mi się same zdania po angielsku.

Ale takich pięknych przykładów jest znacznie więcej. Każdy kto wprowadził w życie zmiany mentalne, może cieszyć się nareszcie wspaniałymi efektami w angielskim.

Nie mogłam uwierzyć w to, co wy mówicie. Oglądaj film nawet jak nie rozumiesz. Okazało się, że tak się otoczyłam angielskim, że ja nie zauważam, że jest napisane po angielsku.

Tu nie jest ważne kto jak nas słyszy, tylko co my mówimy o samym sobie i myślimy jak ktoś nas słyszy. Zadziałało super!

Widzę bardzo dużo swoich postępów. Uczę się 2 miesiące. Od wielkiego strachu do momentu kiedy już zaczynam się pojawiać na  webinarach i zaczynam na nich mówić. Miałam blokadę totalną. Jestem w stanie mówić. To dla mnie wielkie kroki.

Trening Mentalny jest dla mnie ważniejszy niż angielski. Przynosi mi tyle efektów w życiu codziennym, że dla mnie to nie jest już przemiana językowa, tylko przemiana życia.

Bariera została przełamana.

Wysłuchałam dwa audiobooki po angielsku. I najważniejsze rozumiem o co chodziło.

Dlatego stworzyliśmy kompleksowy program "Przemiana Językowa"
Trening mentalny i językowy.

W czasie Twojej Przemiany Językowej krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces. Otrzymasz od nas po kolei konkretne narzędzia i zadania do wykonania, które zmienią Twoje życie.

Z tej strony Aggie

Kiedy wyjechałam po raz pierwszy do USA, mając 12 lat, mimo, że angielski uwielbiałam, nie byłam w stanie powiedzieć więcej niż "yes" i "no". Wstydziłam się straszliwie odezwać.

Bałam się, że palnę coś głupiego, nikt nie zrozumie i wyjdzie, że ten mój angielski nadaje się do niczego.

W siódmej klasie zakwalifikowałam się do finału olimpiady z angielskiego, w którym odpadłam na egzaminie... ustnym. Bałam się mówić. Mówiłam cicho i niewyraźnie.

Rok później zostałam laureatką tej olimpiady. Na egzamin ustny weszłam z uśmiechem, z głośnym good morning i wielką frajdą opowiadałam o książkach, które przeczytałam.

Co się wydarzyło przez ten rok? Miałam wyjątkowego nauczyciela. Nie uczył mnie tylko angielskiego, ale zbudował we mnie pewność i przywrócił wiarę w siebie.

Dzisiaj nie zajmuję się tylko nauczaniem angielskiego, czyli słówek i gramatyki.

Bo wiem, także z doświadczenia osób z którymi pracuję, że oprócz tego szalenie liczy się cała psychologia nauki. Neurobiologia, czyli nasz mózg i wiedza o tym, jak on działa. I nasze emocje. I nasze uczucia. I nasze przekonania...

Sześć lat temu bałam się nagrywać filmików na bloga. Na myśl o LIVE serce nie wyrabiało ze strachu.

Wystawienie się na ocenę ludzi z Internetu było dla mnie na tamten moment przerażające.

Ale nadszedł dzień, w którym poczułam, że to, co mam do przekazania jest ważniejsze niż mój strach przed tym, "co ludzie powiedzą".

Gdyby nie to, dzisiaj nie byłoby tej strony i tego programu.

Od 2008 roku nauczanie jest częścią mojego życia. Wraz z Kamilem zaczęliśmy uczyć naszych kursantów, wykorzystywaliśmy różnorodne techniki nauki i obserwowaliśmy, co przynosi najlepsze efekty.

Szybko zrozumieliśmy, że aspekt psychologiczny jest najważniejszą częścią sukcesu w nauce. Obserwowaliśmy niemal u każdej osoby, że to właśnie nie nauka słówek jest problemem, a strach przed użyciem ich w rozmowie. Strach przed popełnieniem błędu. Trudności w motywacji. Błędne przekonania np. o tym, że tylko niektórzy mają talent językowy.

Zgłębialiśmy psychologię, neurobiologię, duchowość, nowe nurty psychologiczne czerpiące z wschodnich systemów uzdrawiania, w tym ajurwedy, która towarzyszy nam w życiu od lat. Realizowaliśmy i nadal realizujemy szkolenia i kursy w tych obszarach, które nie tylko nam pozwoliły holistycznie i pełniej spojrzeć na życie, ale wiedza i umiejętności, które stamtąd wynieśliśmy i nadal wynosimy pozwalają nam trafiać w samo sedno prawdziwych problemów z angielskim naszych kursantów i móc przygotować dla nich zestaw narzędzi, który po prostu działa. Bo to sprawdziliśmy już wielokrotnie.

Chcesz dołączyć do Przemiany Językowej
i zacząć swoją drogę do swobodnego angielskiego?

Zbudujesz fundamenty psychologiczne, które pozwolą Ci poczuć swobodę w nauce (i nie tylko)
Pokonasz strach przed mówieniem, dzięki czemu zaczniesz komunikować się po angielsku swobodnie i z pewnością siebie. Zrealizujesz swoje marzenia.
Dzięki nowym przekonaniom zaczniesz wdrażać w życie wspierające Cię nawyki, a systematyczna nauka będzie dla Ciebie czymś naturalnym, dzięki czemu efekty będziesz osiągać każdego dnia.
Raz na zawsze dowiesz się na czym tak naprawdę polega skuteczna nauka i dzięki zrozumieniu czym jest, cały proces nauki będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. 

Jak wygląda "Przemiana Językowa"?

Krok po kroku realizujesz program.
Przez 3 miesiące intensywnie pracujesz w programie.
Na każde kolejne 2 tygodnie otrzymujesz materiały wideo i zadania do wykonania.

5 modułowy trening mentalny na platformie.
Nagrania wideo i ćwiczenia.

Trening Mentalny to ponad 40 nagrań wideo ze specjalnie przygotowanymi ćwiczeniami. Kluczowa jest Twoja aktywna praca w Treningu Mentalnym, czyli realizacja ćwiczeń.

Efektem jest całkowita zmiana Twojego podejścia do nauki i swobodna komunikacja w języku angielskim.

Wartość 4000 pln

12 indywidualnych konsultacji z mentorem językowym online

Spotkasz się 12 razy na indywidualnych konsultacjach na żywo. Twój mentor poprowadzi Cię za rękę w programie, pomoże nakierować Twoją naukę na właściwe tory. Na spotkaniach również będziesz mówić po angielsku. Wszystko w zależności od Twoich potrzeb. Konsultacje trwają 30 min i odbywają się w każdym tygodniu.

Wartość 1300 pln

3 grupowe konsultacje z Aggie i Kamilem online 

Pomoc w ustaleniu właściwego celu, pomoc w zdiagnozowaniu utartych przekonań i schematów, zadanie pytań, które mogą zmienić paradygmat Twojego myślenia, dodatkowe wskazówki i odpowiedzi na pytania, które pojawią się w procesie. Oczywiście przyjazna i otwarta energia spotkań. Konsultacje odbywają się zazwyczaj w godzinach popołudniowych, trwają 60-120 minut.

Wartość 1000 pln

Dostęp do społeczności

Staniesz się częścią społeczności, która ma ten sam cel i takie same wyzwania.
Uzyskujesz dostęp do dedykowanej społeczności (poza social mediami, tylko dla uczestników Przemiany). Dodajesz tam zadania, my sprawdzamy je i pomagamy Ci wskoczyć na najlepszy dla Ciebie tor.

Wartość 500 pln

Jakie moduły zawiera trening mentalny?

Moduł 1: Fundamenty. (2 tygodnie)

Zanim zaczniesz.
Notowanie.
Autoocena.
Oczekiwania vs. odpowiedzialności.
Cel nauki.
Motywacja.
Planowanie i Pomysły a Podsumowanie.
Dziennik Przemiany.

Moduł 2: Strach i blokady. (2 tygodnie)

Czy strach jest zły? Czym jest strach?
Skąd bierze się strach przed mówieniem?
Poczucie własnej wartości.
Jak mówić z pewnością siebie i wyjść poza strach?

Moduł 3: Błędy, przekonania i systematyczność. (2 tygodnie)

Talent do nauki. 
Na czym polega nauka? Neuroplastyczność. 
Przekonania. 
Nawyk.
Anatomia zmiany
Niepowstrzymana systematyczność
Wiara i wizualizacja.
Jak widzieć własne postępy?
Jak przyspieszyć efekty?

Moduł 4: Imersja językowa (2 tygodnie)

Zmiana otoczenia na angielski.
Mniej znaczy lepiej.
Krótkie sesje i przerwy w nauce.
Grupa.
Wyjście ze strefy komfortu

Moduł 5: Techniki nauki, które działają (2 tygodnie)

Real Life.
Memory Scan.
Create your own exercise
Be A Teacher
Zwrot - Definicja - Zdanie
Mów na głos + Shadowing
Historyjka
Skojarzenia
Post it! + Notatki wizualne

Sportowcy oprócz treningów w swojej dyscyplinie również przechodzą treningi mentalne, bo rozumieją, że mimo, że opanowali dany ruch perfekcyjnie, to strach, moment zwątpienia, zawahania może zaważyć na ich wynikach. Umiejętność radzenia sobie ze stresem i odporność psychiczna to coś, co jest fundamentem ich sukcesu.

I nie dotyczy to tylko sportowców. Siła mentalna, kontrolowanie stresu, opanowanie strachu, odwaga, spokój wewnętrzny to fundamenty sukcesu.

Wówczas nauka słówek przychodzi bardzo łatwo i komunikacja po angielsku staje się czystą przyjemnością. Po prostu płynie

To jeszcze nie wszystko.
Otrzymasz również dodatek specjalny.

Moduł dodatkowy
"Zarządzanie stresem, czasem, energią i oddechem" 

Jak znaleźć czas na naukę?
Jak poradzić sobie ze stresem?
Odżywienie mózgu.
Ruch, sen, słońce.
Oddech.

Wartość 500 pln

Jeszcze więcej opinii i doświadczeń:

PRZEMIANA JĘZYKOWA

Sprawdź czy kwalifikujesz się do programu przemiany językowej.

Umów się na bezpłatną rozmowę z naszym zespołem.

Aktualny status:

Brak możliwości dołączenia do edycji 2023!
Są dostępne miejsca na edycję: luty 2024

90-dniowa gwarancja satysfakcji
lub zwrot pieniędzy

Jeśli zastosujesz w swoim życiu rozwiązania, które przygotowaliśmy, gwarantujemy Ci piękne efekty i zmianę, o jakiej marzysz. 

Jeśli zastosujesz rozwiązania, ale nie osiągniesz efektów po 3 miesiącach, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze.

Zastosowanie tego, o czym mówimy naprawdę działa, dlatego możemy udzielić takiej gwarancji satysfakcji.

Wyobraź sobie siebie, jak pewnie i swobodnie czujesz się w codziennych sytuacjach, a angielski towarzyszy Ci w życiu jak dobry przyjaciel.

Chcesz dołączyć do Przemiany Językowej?
Jedno kliknięcie dzieli Cię od nowej przygody.

FAQ:

Kiedy mogę dołączyć do Przemiany?

Otwieramy zapisy, w chwili dostępności miejsc. Jeśli aktualnie nie ma zapisów, dopisz się do listy osób oczekujących i otrzymasz od nas wiadomość kiedy będzie ruszać kolejna edycja.

Czy w czasie Przemiany będę uczyć się angielskiego?

Przemiana Językowa jest holistycznym kursem językowym.

Uczysz się jak się uczyć, jak planować naukę, jak wpasować angielski w swój tryb życia, jak budować odwagę w mówieniu.

Teoria nie działa, dopóki Ty nie zadziałasz, dlatego zalecamy praktykowanie wszystkiego, czego się uczysz w Treningu Mentalnym od razu w Twoim życiu. 

Dlatego uczysz się angielskiego na vagaru oraz spotykasz się indywidualnie z Twoim mentorem językowym.

Czy Przemiana jest dla każdego, bez względu na poziom?

Tak, każda osoba może wziąć udział w Przemianie Językowej, ponieważ każda osoba jest na innej pozycji startowej (na innym poziomie) i to jest zupełnie naturalne. Jest to Przemiana, a więc Twój poziom startowy zmieni się po 3 miesiącach.

Pamiętaj też, że umiejętności, które tu zdobędziesz będziesz móc przełożyć na inne obszary swojego życia.

Ile czasu dziennie będę potrzebować?

W czasie Przemiany nauczysz się skutecznie zarządzać sobą w czasie i organizować sobie dzień w taki sposób, by mieć czas na swój rozwój językowy.

Żeby w ciągu tych 3 miesięcy przejść realną transformację i wykorzystać Trening Mentalny, zalecamy przeznaczyć na naukę minimum 30 minut dziennie. Jeśli danego dnia będziesz mieć więcej czasu, świetnie, wykorzystaj to.


Eltee Group Agnieszka Biały
ul. Hlonda 10D/65
02-972 Warszawa
VAT UE PL6842399690

© Copyright Wagarowicze.pl

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

ZOSTAW SWÓJ EMAIL

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close