Jak można szybko nauczyć się angielskiego? | Zapis z Video LIVE

Bardzo dużo osób pyta mnie często:

Aggie, ile czasu potrzebuję, żeby zacząć mówić? Jak przełamać się i zacząć rozmawiać po angielsku, pomimo popełnianych błędów?”

Mnóstwo osób mówi, że tak bardzo chce mówić po angielsku, ale nie ma czasu na naukę i ma problem z systematycznością.

Osoby, które uczą się pytają jak zapamiętywać słowa, jak móc używać je w rozmowie po angielsku? Przychodzi moment, że czują, że stoją w miejscu i nie mogą ruszyć dalej. Mają wrażenie, że nic nowego się nie uczą. I co wtedy?

Tyle różnych problemów i pytań… a na to jest jedna odpowiedź. Jest coś, co pozwoli Ci rozpuścić strach przed oceną i popełnianiem błędów. Jest coś, co spowoduje, że nagle przejrzysz na oczy i zobaczysz jak DUŻO masz czasu na naukę. Jest coś, dzięki czemu będziesz zapamiętywać nowe słowa i zwroty, i z wielkim entuzjazmem i łatwością będziesz je wplatać w rozmowy.

Co to takiego?

Opowiedziałam o tym w czasie naszego webinarium NA ŻYWO i zapraszam Cię dzisiaj do obejrzenia i komentowania poniżej 🙂

Podaję też linki do stron i źródeł, o których wspominam:

  1. Vagaru (vagaru.com) – rajska wyspa na której jest wszystko co potrzebne, aby opanować angielski
  2. 40 sposobów nauki słówek (artykuł)
  3. Jak tworzyć mapy myśli? (artykuł + video)

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
joanna
4 lat temu

bardzo pożyteczny webinar 🙂

Agata
Agata
4 lat temu

Ale Wy macie pozytywną moc! Wow! Zarażacie! Dzięki!

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!