Jak uczyć się słówek [video+pdf]

W 30 minut poznasz genialne ćwiczenia poliglotów (potwierdzone wieloma badaniami naukowym).


Podejście do angielskiego i techniki, które zaprezentujemy możesz wykonywać w dowolnym momencie, na dowolnym poziomie zaawansowania.

Dzięki nim będziesz od razu widzieć efekty swojej nauki, zaczniesz mówić, a angielski stanie się przyjemną częścią Twojego życia.

Pobierz plik video


Słuchaj/pobierz plik audio:


Jeśli wolisz czytać pobierz PDF.

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!