Jak wyleczyć każdą chorobę? | Wywiad z naturopatką

„Śpiączka i rychłe w kwiatach zmartwychwstanie”. Tak zaczęła się przemiana mojego gościa – Ani Ras Menet – naturopatki, dietetyczki, terapeutki pracy z ciałem. Anię (przerwanazycie.com) poznałam prawie dwa lata temu na instagramie. Obserwowałam jej wyjątkowe wpisy. Czytałam je inaczej niż większość pozostałych. Powoli, wnikliwie czytałam każde słowo. Pisanie Ani jest sztuką samą w sobie. Bardzo wiele z tych wpisów przepisywałam do swojego ulubionego zeszytu z ważnymi dla mnie przemyśleniami.

Przyszedł w moim życiu czas, kiedy postanowiłam umówić się z Anią na indywidualną konsultację oraz na wewnętrzną podróż. Dzięki tej podróży we własnym ciele odczułam dosłownie jak uwalniają się napięcia i rozpuszczają negatywne emocje. Przeczytałam książki Ani, absolutnie wyjątkowe i magiczne i nadal do nich wracam, są prawdziwym ukojeniem dla duszy i receptą dla ciała.

Ania opowiedziała mi swoją historię sprzed dziewięciu lat, którą aż ciężko objąć rozumem, a od której wszystko się zaczęło. Opowiada o niej również w wywiadzie.

[Podcast] W jaki sposób naturopata może pomóc Ci zachować zdrowie? Czy wyleczy Twoje choroby? Czy naturopata to legalny zawód?

W tym podcaście mówimy:

 • Kim są pacjenci Ani i czego potrzebują (choroby tarczycy, macicy, polipy, narośla, menopauza, problemy układu hormonalnego, refluks)
 • Czym są naturopatia i naturoterapia (i że jest coś takiego jak studia medycyny naturalnej!)
 • Stany lękowe i odkrywanie swojego źródła, jak wyjść z umysłu i głowy do serca ?
 • Jakich cudownych uzdrowień Ania była świadkiem
 • Czym różni się znachor od naturopaty i jak wygląda współpraca z medycyną konwencjonalną
 • Śpiączka i rychłe w kwiatach zmartwychwstanie czyli jak zaczęła się ścieżka Ani do mocy samouzdrawiania
 • W jakiś sposób natura uzdrawia? Co tak naprawdę uzdrawia?
 • Czym jest choroba? Wewnętrzne rozpoznawanie – co wypieramy, co nas boli, co nas zachwyca, jaka jest prawdziwa przyczyna chorób i jak ją odnaleźć?
 • Problemy i choroby mimo dobrego odżywiania i diety – co wtedy?
 • Jak ustawić łóżko do spania – informacja od fizyka jądrowego.
 • Czy są badania naukowe dotyczące naturopatii?

Słuchaj w odtwarzaczu na tej stronie:

Lub na serwisach podcastowych:

Spotify

Apple podcasts

 

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Kamila
Kamila
1 rok temu

Wspaniały Podcast! Uwielbiam Anię:) Dziękuję za ten wywiad.

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!