Jak zarabiamy, żyjemy i jak odnaleźliśmy swoją pasję


Podcast dostępny również tutaj: Spotify | Apple podcasts | Google podcast

Cudownie jest spotykać na swojej drodze ludzi, którzy w życiu kierują się podobnymi wartościami do nas. Kiedy napisała do nas Kasia z @wolnosczdrowiepasja i zapytała czy nie chcielibyśmy porozmawiać na LIVE na tematy, którymi interesujemy się wspólnie, było to dla mnie jasne, że jak najbardziej! Trzeba i warto rozmawiać (nawet wtedy, kiedy nie zgadzamy się, ale to innym razem 😉

Dzisiejszy podcast jest zapisem naszej rozmowy, w czasie której Kasia i Marcin pytali nas o to, jak wygląda nasze życie, i dzielili się także swoimi przemyśleniami!

W dzisiejszym odcinku odpowiadaliśmy m.in. na pytania:

  • Czym się zajmujemy biznesowo?
  • Co robiliśmy wcześniej i jak powstała nasza marka?
  • Co najbardziej lubimy w swojej pracy, a co jest najtrudniejsze?
  • Jakie mamy pasje?
  • Skąd fascynacja zdrowym stylem życia?
  • Co nas przekonało do edukacji domowej?
  • Czy była myśl o powrocie do systemowej szkoły?
  • Jak wygląda u nas edukacja domowa?
  • Co najbardziej lubimy w ED, a co jest najtrudniejsze?

Dziękujemy Ci za przesłuchanie podcastu! Naszą misją i celem jest dzielić się z Tobą wiedzą, której zastosowanie pozwala na zdrowe, długie i fajne życie, na wykorzystanie własnego potencjału, wolność osobistą, szczęście, radość z życia, znalezienie swojej pasji, wiedzą, która powinna być podstawą w szkole. Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na fajne życie. 

Zapraszamy Ciebie do udziału w naszym Projekcie #FajneZycie. Możesz podzielić się z nami Twoimi przemyśleniami na ten temat oraz możesz ten odcinek udostępnić swoim znajomym. Dzięki Tobie ten Projekt będzie żywy i będzie mógł dotrzeć do ludzi, którzy takich informacji poszukują i którym może pomóc. 

Poprzez Projekt #FajneZycie budujemy bazę wiedzy, która naszym zdaniem powinna być podstawą w naszej edukacji.

Podcast powstał w celach edukacyjnych i zawiera subiektywne opinie autora, nie może zastąpić porady lekarskiej ani finansowej, autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stosowanie omawianych rozwiązań.

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!