JP 005: Studia pracy nie dają, a pół miliona złotych to wcale nie jest dużo

Cześć!

Jeśli niedawno zdawałeś maturę, idziesz na studia, albo na nich jesteś i zastanawiasz się co robić ze swoim życiem i marzy Ci się założenie własnego startupu ten podcast jest dla Ciebie!!!

Jeśli jesteś rodzicem i myślisz, że czerwone paski na świadectwie zaprowadzą Twoje dziecko na szczyty, ten podcast jest dla Ciebie lekturą obowiązkową 🙂

W dzisiejszym odcinku moim gościem jest Michał, założyciel spółki informatycznej, która produkuje oprogramowanie w chmurze dla szkół językowych. Kiedy zaczynał 7 lat temu miał 23 lata i z uśmiechem opowiada historię wzlotów i upadków, które przeżył na swojej drodze.

Michał opowie dzisiaj MNÓSTWO przydatnych rzeczy, m.in:

– Jak to jest tworzyć firmę z niczego, rozwijać start-up i co robi prezes młodej firmy

– Co może zrobić osoba, która nie ma doświadczenia, ale ma pomysł i chce zacząć swój biznes

– Dlaczego pół miliona złotych to nie jest dużo

– Dlaczego trzeba na początku oszukać potencjalnych klientów

– Jaka jest totalna głupota, którą robił w szkole

– Dlaczego upadła firma, która stworzyła podobny produkt

– Czy można pracować w IT, nie mając wykształcenia związanego z IT

SUBSKRYBUJ PODCAST: ITUNES | ANDROID | RSS

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!