JP 008: Digital Nomading z dzieckiem – przeżyliśmy to!

W tym odcinku podcastu mówimy o tym:

  • co to jest digital nomading?
  • skąd w ogóle powstała inspiracja i chęć aby to zrobić?
  • co ostatecznie umożliwiło nam wyjazd?
  • jak wyglądał nasz digital nomading, czyli gdzie mieszkaliśmy i jakie odwiedziliśmy kraje i…. jakie są nasze wnioski 🙂
  • czy da się tak żyć na stałe, czy to jest naprawdę takie fajne, czy to daje wolność?

Odpowiemy również na klika pytań, np. czy to normalne, żeby zabrać dziecko na rok z ułożonego życia, żeby pojeździć po świecie pracując jednocześnie? Zastanowimy się co dziecko będzie pamiętać z takiego epizodu, jak to na nie wpłynie, czego się nauczy, czy będzie tęsknić za domem i czy się zmęczy w podróży.

Na końcu podcastu wspomniam o tym jak zabezpieczyć firmę i interesy osobiste, gdy wyjeżdżamy z kraju – kliknij, wszystko zebrałem w oddzielnym wpisie 🙂

Miłego słuchania! 🙂

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!