Blog

Przemiana Językowa | Agnieszka

Co jest kluczem do EFEKTYWNEJ Przemiany Językowej? O tym opowie Agnieszka!

Aga ma 23 lata i mieszka w Łodzi. Przystępując do programu pragnęła mówić po angielsku nie czując przy tym stresu, być pewniejszą siebie. Jak sama mówi, angielski w jej życiu stawał się niezbędny. Mogła dzięki niemu prowadzić zajęcia zumby oraz stretchingu dla obcokrajowców, a także nie martwić się komunikacją w tym języku podczas pracy w banku.

Czy blokada językowa i strach przed mówieniem uniemożliwiają Ci realizację marzeń, celów? Jak często pomimo znajomości gramatyki nie potrafisz wydusić z siebie prostego zdania? Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak wyglądała transformacja językowa Agi, usłyszeć o ćwiczeniach, które były dla niej najskuteczniejsze, a zarazem sprawdzić, co zrobić by zmaksymalizować efekty swojej nauki, to koniecznie pooglądaj Przemianę Agnieszki!

Pierwsza część filmiku została nagrana przed przystąpieniem do programu Przemiany Językowej, a druga po 3 miesiącach nauki.

Jeśli Ty też chcesz wznieść swój angielski na lepszy poziom, zacząć mówić i komunikować się w tym języku, przełamać bariery, dołącz do Vagaru i przejdź własną Przemianę Językową razem z nami ?

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Wiktoria Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Wiktoria
Gość
Wiktoria

Good job Agnieszka ??

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!