Blog

Przemiana Językowa | Angelika

Uczysz się angielskiego od wielu lat, ale masz wewnętrzną blokadę przed mówieniem? Chciałbyś bez stresu i strachu rozmawiać z innymi, ale boisz się? 

Jeżeli odnajdujesz siebie w tej sytuacji, chcemy, abyś poznał/a Angelikę, która zmagając się z tymi problemami przez długi czas, POKONAŁA JE, ucząc się na Vagaru

 

Angelika ma 23 lata i na co dzień mieszka w Szwajcarii. Pracuje jako koordynator bankietów. Jest uśmiechniętą i aktywną osobą, która uwielbia sport oraz sztukę (malowanie). Wiele zajęć w jej codziennym życiu wymaga znajomości angielskiego, co skłoniło ją do opanowania tego języka w satysfakcjonującym ją stopniu. Pomimo 10 lat nauki czuła się niepewnie, co sprawiało, że bała się mówić po angielsku. Dodatkowo od jakiegoś czasu miała wrażenie, że stoi w miejscu i nie robi żadnego progresu w nauce…

Dlatego podjęła decyzję o wzięciu udziału w programie Przemiany Językowej na Vagaru. Jej celem była swobodna komunikacja po angielsku, a zarazem komfort i pewność siebie w anglojęzycznym środowisku niezależnie od sytuacji!

Chcesz się dowiedzieć, jak Angelika zmieniła swój angielski? Zastanawiasz się, czy po 3 miesiącach udziału w Przemianie Językowej w końcu może bez stresu rozmawiać z innymi? 

Posłuchaj, co mówi Angelika i zobacz, jak wyglądała jej nauka! 

Pierwsza część filmiku została nagrana przed przystąpieniem do programu Przemiany Językowej, a druga po 3 miesiącach nauki.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!