Przemiana Językowa | Angelika

Czy pomimo ogromu czasu spędzonego na nauce angielskiego uważasz swoje umiejętności za niesatysfakcjonujące? Jeżeli tak, ten artykuł jest dla Ciebie!

Chcemy opowiedzieć Ci o historii Angeliki, która pomimo roku nauki języka angielskiego nie czuła się pewnie, a wręcz uważała, że jej angielski jest na niskim poziomie. Co więcej, bała się mówić w tym języku. To sprawiło, że podjęła decyzję o dołączeniu do Przemiany Językowej. Angelika ma 28 lat i mnóstwo zainteresowań! Począwszy od sportu, bo uwielbia biegać, jeździć na rowerze czy uprawiać nordic walking aż po modę i czytanie książek. Jesteś ciekawy jak program Przemiany Językowej zmienił jej angielski? A raczej jak Angela zmieniła swój angielski poprzez 3-miesięczny udział w programie i naukę na Vagaru?

Zapraszamy!

Pierwsza część filmiku została nagrana przed przystąpieniem do programu Przemiany Językowej, a druga po 3 miesiącach nauki

 

Wersja podcast:

Transkrypt:

(prosimy, byś nie zwracał uwagi na błędy same w sobie, ale na postęp, jaki Angelika zrobiła przez okres 3 miesięcy)

Przed przystąpieniem do programu:

Hello! Hello Aggie, this is my overdue recording. I’m Angelika, I’m 28 old. I’m living in village in Sokołów, near the Kielce. I work in Starosty District. I’m interested in sport and fashion. I like to read a books, ride a bike, run and nordic walking. I’ve been learning English for a year but I think my English is bad. My big goal is to speak English better and not be afraid to talk to people in English. It is my big dream. Bye!

Po zakończeniu Przemiany Językowej:

Hello Aggie, hello everyone! My name is Angela, I’m 28, I live in village in Sokołów, near Kielce. I very like to read books and do the sport: jogging and nordic walking. Today we have a beautiful, frosty, sunny day and my mood is even better. I want to live because today is my big day and my big recording. I have been on Vagaru for 3 months. It was really amazing and wonderful time. For the last 3 months I was at Vagaru every day. I devoted 14/16 minutes to English. Every day I listened to recording, I repeated new words and phrase and I did Memrise exercise. I have learnt cool words, and many useful phrases that I can use in my travels. I think that my English after 3 months of learning has changed very much. The entire Vagaru Team helps in learning English and is very motivating. Of course this is not my end adventure and I’ll continue it. I say it to everyone who want learn English. Vagaru is a great site and I recommend it to everyone. Thank you for listening to my recording!

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!