Przemiana Językowa | Darek

Zastanawiasz się, czy na naukę angielskiego nie jest już za późno? Bo być może sobie nie poradzisz, Twój mózg już nie jest tak sprawny jak kiedyś… Dzisiaj chcemy obalić wszystkie podobne mity!

Wagarować może każdy, bez względu na wiek. Wagary zawsze dają radość. A (V)agary z angielskim przynoszą również efekty! Chcemy dzisiaj przedstawić Ci Darka, który w wieku 64 lat postanowił dołączyć do Vagaru, a dodatkowo wziąć udział w Przemianie Językowej.

Jak sam mówi, pomimo 40-letniego kontaktu z tym językiem wciąż nie czuł się pewnie. By zmienić zaistniałą sytuację Darek każdego dnia, bez przerwy uczył się na Vagaru. Oprócz tego miał opiekę lektora, który każdego tygodnia wskazywał mu rzeczy, nad którymi powinien popracować oraz który wspierał go na drodze do zrealizowania własnego celu, w ramach uczestnictwa w programie Przemiany Językowej.

Zobacz, jak zmienił się angielski Darka na przestrzeni 3 miesięcy nauki na Vagaru!

Możesz skorzystać także z wersji podcast:

Transkrypt:

(transkrypt obrazuje słowa Darka, nie zwracaj proszę uwagi na błędy, ale na progres, jaki zrobił 🙂 ) 

Przed rozpoczęciem Przemiany Językowej:

Hi, my name is Darek. I’m 64 and I’m retired. I’ve worked as a sea man and I spent almost 35 years at sea. As a sea man I had an opportunity to retire earlier, at age of 60. Now I live in Sopot. Sopot is a beautiful city but only during off-season. Too many tourists make me nervous and I wanna switch then to my country house in Bory Tucholskie. This is a very peaceful and quiet place so I love to spend all my free time there charging batteries. I’ve been having a contact with English for over forty years but I’m still not confident and not fluent enough, so I joined Vagaru. Vagaru I treat as the best English platform I’ve ever met. After 3 months of using it my English skills will be probably much better than now. So see you after 3 months! Bye, bye!

Po ukończeniu programu:

Hi, my name’s Darek! I’m 64 and I’m retired. I joined Vagaru about three months ago and I spent there almost half an hour a day. It’s like a narcotic, I’m addicted to Vagaru. I like all parts of Vagaru. Maybe Memrise is what I like the most. I’ve learnt there a lot of new expressions, for example 'procrastination’ or 'temptation bundling’. I’m so familiar with this too. And I see it is a good idea to continue my language transformation for the next 3 months. I can recommend Vagaru wholeheartedly to all my friends. Everything in Vagaru is given you on a platter, so you don’t have to think about how to learn English. Also, it has reasonable price. So see you after the next 3 months! Bye, bye!

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!