Blog

Przemiana Językowa | Gosia

Słyszałeś/aś powiedzenie, że życie człowieka jest zbyt krótkie, by się nadmiernie przejmować? Dzisiaj nieco inna wersja: życie człowieka jest zbyt krótkie, by uczyć się angielskiego nieefektywnymi metodami!

 

Chcę Ci dzisiaj przedstawić historię Gosi, która pomimo wielu lat nauki wciąż nie potrafiła używać angielskiego w codziennym życiu… Jej głównym problemem był brak odwagi, który w połączeniu z obawą przed popełnieniem błędu stanowił barierę oddzielającą ją od swobodnego kontaktu z innymi osobami w języku angielskim.

Gosia ma 40 lat i mieszka w południowej Polsce. Zdecydowała się wziąć udział w Przemianie Językowej, by zrobić krok w kierunku swoich marzeń. Chciała przestać się bać, nauczyć się mówić płynnie i nie mieć problemów z odezwaniem się do innych osób. Co więcej: Gosia była “skazana” na używanie angielskiego, z racji stałego kontaktu z kolegą z pracy, który posługiwał się tym językiem. Stąd też nie zamierzała dłużej czuć dyskomfortu ani niepotrzebnego stresu.

Czy udział w programie pomógł jej przybliżyć się do upragnionych celów? Ile czasu poświęcała na naukę i jakie metody dały jej najwięcej? Czy jest jakikolwiek sens obawiać się błędów podczas mówienia?

 

Obejrzyj nagranie, w którym Gosia odpowie na te i wiele innych pytań, a zarazem w którym będziesz miał/a okazję zobaczyć jej transformację na przestrzeni 3 miesięcy!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!