Przemiana Językowa | Mateusz

Chcemy dzisiaj przestawić Ci Mateusza!

Mateusz jest 27-letnim mężczyzną, który kocha sport, a w szczególności piłkę nożną. Oprócz tego lubi czytać książki oraz oglądać filmy. Do Vagaru dołączył, ponieważ chciał zmienić swój angielski. Wcześniej był zawstydzony, gdy przyszło mu odezwać się w tym języku… Pomimo tego postanowił zmierzyć się ze strachem i wziąć udział w programie Przemiany Językowej.

Zobacz, jak nauka na Vagaru wpłynęła na angielski Mateusza!

Możesz skorzystać także z wersji podcast:

Transkrypt:

Aggie: Cześć! Przed Wami 3-miesięczna Przemiana Językowa Mateusza. Najpierw posłuchacie nagrania audio Mateusza z dania, w którym rozpoczął Przemianę Językową a później zobaczycie jego nagranie video po 3 miesiącach. Z mojej strony bardzo serdecznie gratuluję Mateuszowi, bo wykonał kawał dobrej roboty. Przez 3 miesiące regularnie przesyłał mi swoje nagrania. Na początku audio, a potem już video, w którym podsumowywał to, czego nauczył się w danym tygodniu na Vagaru. Robił to oczywiście po angielsku. Jest doskonałym przykładem dla każdego, kto boi się nagrać siebie, kto boi się mówić. Jest idealną inspiracją do tego, by przełamać swoje lęki i swoje słabości, i żeby to po prostu zrobić. Nie jest to łatwe, ale nikt nie powiedział, że nauka angielskiego jest łatwa. Ale jest skuteczna! Mateusz oczywiście kontynuuje swoją Przemianę Językową. Przemiana Językowa to program dla każdego, kto naprawdę chce opanować angielski i dla każdego, kto uczy się na wagarach, czyli na vagaru.com . Serdecznie zapraszam, oglądajcie teraz Mateusza, cześć! 

(transkrypt obrazuje słowa Mateusza, nie zwracaj proszę uwagi na błędy, ale na progres, jaki zrobił 🙂 ) 

Przed rozpoczęciem Przemiany Językowej:

Hi, Aggie! This is my overdue recording. I’m Mateusz, I’m 27 years old. I currently live in Sokołów. It’s a little village about 20 km from Kielce. I work in ceramic’s factory. I’m driver forklift. I’m interested in sport, especially football. I like watch movies and read books. I joined to Vagaru 3 months ago. I am very glad to be here. Vagaru I can recommend to everyone. I think my English is better. When I was in Greece I could to communicate with everyone. I’m going to continue my adventure with Vagaru. I think that’s all about me. Thanks to the watching!

Po ukończeniu programu:

Hi Aggie, hi everyone! I’m Mateusz, I’m in the zoo. I’ve been learning English for 9 month. I joined to Vagaru group in November. I was afraid and I was embarrassed to talk English. I started my challenge 3 months ago. Today I finish my transformation. I’m sure it’s not my last recording. I like it so I’m going to continue my transformation I’m learning English every day. Regularity and diligence are very important in learning English. I have always been lazy. Thanks to Vagaru I eliminated this bad trait of my character. The webinars with Hyman are awesome. I can talk English with other people. Vagaru and Vagaru people are very helpful in learn English. They are big motivation for me. Thank you very much to Aggie, Kamil, Hyman, Ania – my girlfriend, Darek and everyone of our team for positive energy! For my example I strongly recommend Vagaru for everyone! See you soon! Bye!

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!