Blog

Rebranding

Języki i Podróże od lat były dla nas sposobem na doświadczanie życia wzdłuż i wszerz. Oddają one drogę, jaką chcemy podążać.

Znajomość języków obcych daje wolność. Daje więcej możliwości (pracy, podróży, nauki), rozwija w każdym obszarze życia. Pozwala odkrywać świat jeszcze głębiej. Czytasz i oglądasz materiały z innych źródeł, masz znacznie szerszy obraz życia. Nie tkwisz w jednym miejscu, jak w szkolnej ławce, a wychodzisz do świata. Myślisz samodzielnie. Dzięki znajomości języków owe podróże mają większą wartość.

Jesteś w pełni samodzielny, możesz w wolności decydować o tym, co chcesz zrobić, bez skrępowania poznawać ludzi i doświadczać piękna życia. Bo Fajne Życie to właśnie wolność decydowania o sobie. To bycie twórcą i wyznaczanie własnej ścieżki. Osoby, które są z nami od wielu lat wiedzą, że nie staramy się przekazywać relacji z podróży, uczyć języków…

W każdej aktywności oddajemy pewien sposób myślenia i podejście, którego znajomość języków i podróże są częścią, albo raczej sposobami realizacji. Wagarowicze to słowo, które oddaje naszego ducha wolności i buntu.

To, że staramy się uczyć języków inaczej, na przekór funkcjonującym schematom, które wpajane między innymi w szkole trzymają nas w poczuciu, że nie mamy talentu, ani zdolności, by opanować język obcy.

To, że podróże pozwalają stać się niezależnym i poczuć, że ograniczenia są jedynie w naszej głowie.

Aż w końcu owe słowo pozwala nam zrozumieć ideę Fajnego Życia, gdzie poprzez świadomość i wybór możemy kreować własną rzeczywistość.

Każde działanie rozpoczyna się w sercu. Każdy krok ma zaplecze myśli, które wskazują kierunek. Naszą indywidualną filozofią nauki języków, podróży i fajnego życia są wagary.

Wagary czyli to, co chcemy robić. Nauka z pasją i chęcią. Podróżowanie i poznawanie ludzi, a więc czerpanie pełnymi garściami wspaniałych wartości. A to wszystko prowadzi do radości, odkrycia siebie i szczęścia. Fajnego Życia. Stąd też słowo Wagarowicze” pozwala pełniej i konkretniej określić naszą dotychczasową działalność. Z tego też względu postanowiliśmy zrobić REBRANDING.

 

Blog “Języki, Podróże i Fajne Życie” oficjalnie zmienił nazwę na “Wagarowicze”! 

 

Zmieniliśmy także logotyp:

a) wersja stara

b)  wersja nowa

Stworzyliśmy zarazem nową domenę – teraz nasz blog znajdziesz pod adresem: https://wagarowicze.pl , a nie jak dawniej https://jezykipodroze.pl.  Podobna sytuacja ma miejsce, jeżeli chodzi o nasz sklephttps://sklep.wagarowicze.pl/ .

Zmieniliśmy również nazwę kanału na YouTube. Oprócz tego jesteśmy w trakcie zmiany nazwy profilu na Facebook 🙂

Jak widzisz, bardzo zależy nam na tym, byś poczuł się jako część społeczności Wagarowiczów. Głęboko wierzymy, że każde nasze działanie utwierdza Cię w przekonaniu, że czujesz się tu dobrze i utożsamiasz się z wyznawanym przez nas podejściem do życia. Jeżeli jeszcze nie udało Ci się przeczytać Niezbędnika Wagarowicza, to koniecznie tam zajrzyj!

Pięknego dnia dla Ciebie!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!