Blog

Spotkanie #VagaruGANG na żywo

W sobotę, 19.01.2019 odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie #VagaruGang i wszystkich czytelników bloga! 🙂

Chcemy bardzo podziękować wszystkim, którzy byli tego dnia z nami! To bardzo szczególny dzień dla nas, to właśnie wtedy Vagaru w zupełnie nowej odsłonie ujrzało światło dzienne! 🙂

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli po raz pierwszy, tym, którzy spotkali się z nami już po raz kolejny, i tym, którzy specjalnie przyjechali z różnych zakątków Polski! Łezka się do dzisiaj w oku kręci, kotłują się emocje wzruszenia w serduchu! Tak dobrze jest wiedzieć, że jesteście, że tam po drugiej stronie świata wirtualnego są żywi ludzie, których mogliśmy wyściskać, z którymi mogliśmy pogadać, pośmiać się, .

To NIESAMOWITE, jak Vagaru łączy wspaniałych i pozytywnych ludzi! Cudownie było patrzeć jak swobodnie i żywo wszyscy z sobą rozmawiali, wymieniali się kontaktem do siebie. To niesamowite jak na naszych oczach tworzą się przyjaźnie, które wychodzą poza świat online, jak osoby, które wcześniej nie widziały się nigdy, teraz motywują się, wspierają, inspirują.

Mamy ogromne szczęście i jesteśmy tak bardzo wdzięczni za to, że Was mamy.

Dziękujemy przeogromnie i zapowiadamy, że spotkań na żywo będzie więcej. Nie tylko w Warszawie! 🙂

Poniżej możesz obejrzeć transmisję ONLINE na żywo z części prezentacji tego spotkania! 🙂 Oglądaj do końca! 🙂

 

Nowe Vagaru Live – 2019-01-20 from Vagaru on Vimeo.

O autorce:

Aggie

Nigdy nie przyjmuję do wiadomości „nie da się”. Wszystko się da, jeśli się naprawdę chce. Dotyczy to absolutnie wszystkich aspektów życia. Bez „ale”. Mamy jedno życie, dlatego rękami i nogami jestem za tym, żeby dobrze bawić się każdym dniem. Bez oczekiwania na piątek, na wakacje, lepszą pracę. Chcę pokazać Ci, że to Ty kształtujesz swoje życie i tylko Ty masz na nie wpływ, i to większy niż Ci się wydaje. Każdy ma prawo wyboru, chociaż nie każdy zdaje sobie z tego sprawy. Fajne życie jest moją największą pasją, a języki i podróże to dla mnie sposoby doświadczania życia wzdłuż i wszerz, po kilka razy :)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!