A short story about a liar…

Dzisiejsza historia opowiada o kłamstwie…

Poznasz też:

  • zastosowanie strony biernej
  • konstrukcje czasownikowe „gerund”
  • czasowniki (nie)wymagające przyimków
  • nowy phrasal verb
  • różnicę w wymowie długiego i krótkiego „i” w słowach: sheep i hill

Daj znać jak Ci się podobało ?

Po więcej angielskiego, fajnych tematów, mnóstwa ćwiczeń, konwersacji i popraw prac pisemnych zapraszam Cię na rajską wyspę: Vagaru, teraz także z aplikacją mobilną z inteligentnym systemem powtórek ? vagaru.com ?

 

Jeśli chcesz uczyć się właśnie w taki sposób wpadaj do nas na Vagaru.com

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
JOANNA
JOANNA
3 lat temu

Hi Agge!!!In my mind, you had a fantastic idea with that short stories and a short grammar, that you translated also very short time. The vocabularies were very useful too.Thank you for your fancy concept!!! GOOD FOR YOU!!!
VERY CORDIAL GREETINGS !!!

JOANNA
JOANNA
3 lat temu

Should be „vocabulary was useful” of course.I have made the mistake, sorry

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!