Blog

Tych rzeczy o mnie nie wiesz…

To jest tekst o mnie. Nie jest łatwo pisać o sobie… ale jest to ciekawe doświadczenie! ;)​ Będzie mi super miło, jeśli i Ty podzielisz się ze mną kawałkiem siebie 🙂

Żeby było sprawniej i bez zbytniego rozwodzenia się (ma być lekko i szybko :), w punktach, bez konkretnej kolejności, po mojemu. O mnie.

 1. To, co dla mnie najważniejsze to niezależność. Nie znoszę, kiedy coś, co nie jest zgodne z moimi przekonaniami jest mi narzucone.
 2. Mój ulubiony kolor to każdy odcień niebieskiego i biel 🙂
 3. Najbardziej lubię gdy ktoś mówi do mnie Aga 🙂
 4. Mam 31 lat (’85). Wiek to dla mnie jednak coś totalnie umownego 😉 lubię obchodzić urodziny, ale bardzo nie lubię stereotypów przypisanych każdemu „wiekowi”. Można mieć 100 lat i energię, jakiej niejeden dwudziestolatek by pozazdrościł… Nie potrafię powiedzieć na ile lat się czuję, bo nie akceptuję takiego szufladkowania. Nie ma to żadnego znaczenia 🙂
 5. Najlepiej czuję się w sportowych butach, bluzach z kapturem, podartych spodniach i czapkach z daszkiem.
 6. Oprócz sportowych butów (których mam najwięcej) mam w szafie kilka par szpilek. Żadnego innego rodzaju butów… nie lubię.
 7. Mam odwieczny problem z porannym wstawaniem. Codziennie planuję iść spać wcześniej i budzić się wczesnym świtem z pięknym słońcem, ale jestem w tym wciąż za mało skuteczna.
 8. Uwielbiam aromat i smak czarnej kawy 🙂

 9. Lubię chodzić po górach i kiedyś marzył mi się dom w górach. Ale to morze daje mi poczucie szczęścia i wolności, i to tutaj zatrzymałam się na dłużej i ani mi się śni mieszkać w miejscu bez morza i plaży…
 10. Nie jestem typem „samotnika”. Nie lubię robić rzeczy „sama”. Bardzo lubię towarzystwo innych ludzi 🙂
 11. Jestem bardziej spontaniczna niż przewidywalna i dokładna. Nie lubię monotonii i rutyny. Lubię zmiany. Lubię podejmować decyzję na tak zwanym spontanie, kiedy serce bije mi szybciej, a jeszcze bardziej kiedy decyzja wydaje się być nieco szalona i nierealna.
 12. Uwielbiam podróże i nowe miejsca, ale najwięcej radości dają mi nowe znajomości i przyjaźnie 🙂 bo to ludzie tworzą energię miejsc i to fajnymi z ludźmi jest najfajniej dzielić się wszystkim!
 13. Jestem typowym Strzelcem, cenię sobie wolność ponad wszystko. Urodziłam się 13-stego w piatek i nie wierzę w przesądy. Jestem przekorna i każde stwierdzenie „to jest niemożliwe” dodaje mi turbomocy, bo ja wiem, że wszystko jest możliwe. Czasem (albo częściej) trzeba się po prostu bardziej napocić…
 14. Nie lubię kompromisów, zawsze szukam rozwiązań. Nie lubię słowa „problem”, zamieniam je w swoim słowniku na „wyzwanie” i „lekcję”, które mnie uczy i wzmacnia.
 15. Nie czuję się komfortowo w samolocie. Najchętniej latałabym obok pilota, wtedy czułabym się w pełni szczęśliwie 😉
 16. Lubię tańczyć na wszelkich imprezach i koncertach, do samego końca! 🙂
 17. Nienawidzę biegać (może kiedyś polubię.. mój trener ostro pracuje nad tym…), ale lubię ćwiczyć (na świeżym powietrzu!!! Nie czuję się dobrze w zamkniętych siłowniach) i cały czas uczę się pokory… widzę jak dużo mam jeszcze do nauczenia się, ile lęków do przełamania… ale nic nie daje mi takiego kopa energetycznego do działania i nie powoduje takiego szczęścia jak potreningowe endorfiny! 🙂

 18. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu!
 19. Jestem uzależniona od czytania, uważam, że w książkach jest wszystko, czego szukasz 🙂 Nie mam jednej ulubionej książki… jest wiele książek, które mnie inspirują, a ciągle pojawiają się nowe! Zazwyczaj czytam co najmniej dwie książki jednocześnie…
 20. Nie postrzegam pracy jako obowiązku, który muszę wykonać. Mam swoją misję i ją realizuję… z wielką radością!!! 😉 uwielbiam to, co robię i wierzę, że każdy może robić w życiu to, co tylko zechce… życie jest jedno i warto spędzać każdy dzień w stuprocentowej zgodzie z sobą!
 21. Ulubione miejsca z podróży? Nie ma jednego! Gravina in Puglia we Włoszech, Port Grimaud we Francji, Sarasota na Florydzie, kaniony w Utah, park Yosemite i Nowy Jork… za jakiś czas pewno dodałabym nowe miejsca! A nie widziałam przecież jeszcze nawet 1/3 świata 🙂 Aaaa… i jeszcze Trójmiasto. Uwielbiam. Tu teraz mieszkam 🙂 (teraz, czyli latem 2017)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!