Blog

Wim Hof Breathing Exercise

Zanim zrobisz tę lekcję, zacznij od tego PO CO w ogóle robić ćwiczenia oddechowe (kliknij tutaj, żeby odpalić tę lekcję).

Dzisiaj dowiesz się, jak stosować technikę oddechową Wima Hofa 🙂

Poznasz też zastosowanie imiesłowu uprzedniego i przekonasz się, że nie musisz wiedzieć, że to jest imiesłów uprzedni, żeby umieć zastosować go w zdaniu! 😉

Poznasz też znaczenie phrasal verbs: fill up, let go oraz różnicę w pisowni i wymowie czasownika oddychać breathe i rzeczownika oddech breath.

Na końcu mówię też o technice nauki, która daje absolutnie fenomenalne efekty i możesz ją zastosować już w tej lekcji.
Powodzenia!

Filmik do YT z tutorialem Wima Hofa, o którym też mówię znajdziesz tu: klik.

O autorce:

Aggie

Nigdy nie przyjmuję do wiadomości „nie da się”. Wszystko się da, jeśli się naprawdę chce. Dotyczy to absolutnie wszystkich aspektów życia. Bez „ale”. Mamy jedno życie, dlatego rękami i nogami jestem za tym, żeby dobrze bawić się każdym dniem. Bez oczekiwania na piątek, na wakacje, lepszą pracę. Chcę pokazać Ci, że to Ty kształtujesz swoje życie i tylko Ty masz na nie wpływ, i to większy niż Ci się wydaje. Każdy ma prawo wyboru, chociaż nie każdy zdaje sobie z tego sprawy. Fajne życie jest moją największą pasją, a języki i podróże to dla mnie sposoby doświadczania życia wzdłuż i wszerz, po kilka razy :)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!