Wim Hof Breathing Exercise

Zanim zrobisz tę lekcję, zacznij od tego PO CO w ogóle robić ćwiczenia oddechowe (kliknij tutaj, żeby odpalić tę lekcję).

Dzisiaj dowiesz się, jak stosować technikę oddechową Wima Hofa.

Poznasz też zastosowanie imiesłowu uprzedniego i przekonasz się, że nie musisz wiedzieć, że to jest imiesłów uprzedni, żeby umieć zastosować go w zdaniu!

Poznasz też znaczenie phrasal verbs: fill up, let go oraz różnicę w pisowni i wymowie czasownika oddychać breathe i rzeczownika oddech breath.

Na końcu mówię też o technice nauki, która daje absolutnie fenomenalne efekty i możesz ją zastosować już w tej lekcji.
Powodzenia!

Filmik do YT z tutorialem Wima Hofa, o którym też mówię znajdziesz tu: klik.

Jeśli chcesz uczyć się właśnie w taki sposób wpadaj do nas na Vagaru.com

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!