Wyzwania Językowe

13 dni: Praktyczny angielski

Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i słyszysz rozmowę obcokrajowców. Rozumiesz poszczególne słówka, ale nie łączą się one w logiczną całość. Nie masz pojęcia o czym rozmawiają. A przecież znasz angielski całkiem nieźle.

O CO CHODZI?

Idiomy i phrasal verbs, czyli nieodłączne elementy prawdziwego, praktycznego języka, jakim posługują się na co dzień native speakerzy!

Jeśli chcesz mówić jak native speaker i chcesz poznać prawdziwy ŻYWY angielski, jesteś we właściwym miejscu! Nawet nie zauważysz jak szybko i efektywnie nauczysz się nowych idiomów i zachwycisz siebie, swoich rozmówców, a do tego wszystkiego nabierzesz pewności siebie!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Wystarczy, że codziennie zajrzysz do nas na bloga i/lub facebooka (WYDARZENIE na FB i/lub nasz fanpage) i zapoznasz się z nowym wyrażeniem. Jeśli chcesz, możesz nawet zostawić swój komentarz 🙂 Będzie jeszcze skuteczniej!

PO CO?

Po 13 dniach będziesz bogatszy aż o 13 nowych wyrażeń i gotów do ich użycia w praktyce NATYCHMIAST!

DLACZEGO 13 DNI?

13-stka to wbrew wszystkiemu szczęśliwa liczba. Krótsze wyzwanie tylko rozbudzi Twój apetyt na więcej! 🙂

Czeka Cię również niespodzianka! Będziesz mieć możliwość sprawdzenia się! Najwyższy czas, żeby wreszcie zabrać się za PRAKTYCZNY angielski! 🙂

Na czym w ogóle polega wyzwanie? Dowiedz się więcej tutaj.

Sprawdź Wyzwania, które już się odbyły, jednak NADAL możesz wziąć w nich udział!
30 dni – Zrozumiesz Artykuł z BBC
30 dni – Zrozumiesz Native Speakera

Mam dla Ciebie coś jeszcze! Konkretne i przydatne wskazówki o tym JAK UCZYĆ SIĘ SŁÓWEK NAPRAWDĘ skutecznie: 40 sposobów skutecznej nauki słówek

UWAGA! 🙂 Jeśli chcesz mieć wszystkie idiomy w jednym miejscu, możesz już dzisiaj zamówić specjalnego e-booka z tego Wyzwania! Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły!

Aggie

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
YKCM
YKCM
3 lat temu

One day it dawned on me: I need to change my mind. What I dare, that I’ll have.

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!