Wyzwania Językowe

3/7 ROZMAWIAJ PO ANGIELSKU | Angielski w 10 minut z Aggie

Cześć!:) 

 

Przed Tobą trzeci dzień kontaktu z angielskim przez 10 minut dziennie. Przypominam, że budujesz w ten sposób nawyk regularnej nauki! 

 

Ucząc się 10 minut dziennie po miesiącu będziesz znać kilka lub nawet kilkanaście nowych zwrotów, które będziesz potrafić zastosować w rozmowie. Spędzisz na kontakcie z angielskim (słuchaniu, oglądaniu, mówieniu na głos) w sumie 5 godzin, ale dodając do tego korzyści płynące z regularności będzie to ekwiwalent około 10 godzin spędzonych w sali lekcyjnej z lektorem. Zastanów się teraz ile trzeba poświęcić czasu i pieniędzy na dojazd na kurs językowy, jaką część życia zajęłoby Ci to… generalnie dla aktywnej zawodowo osoby, taka intensywność jest nierealna, dlatego małe codzienne kroki są rewolucją. 

 

Jeśli uczysz się w sposób, który Ci proponuję, po 30 dniach jesteś w stanie poprawnie, swobodnie i z pewnością siebie wyrazić wszystko to, czego się uczyłeś. Aż ciężko uwierzyć, że możesz tego dokonać w jeden miesiąc ucząc się tylko przez 10 minut dziennie każdego dnia, hm? 🙂 Możesz zamiast tych 10 minut nie robić nic, i stwierdzić, że to nie ma sensu. Co wybierasz?

 

Przesyłam Ci dzisiaj kolejne ćwiczenia, które możesz wykonać w ciągu 10 minut! Wybierz jedną opcję! 🙂 

 

Opcja 1. Wejdź na Vagaru w nauce samodzielnej w środę i zrealizuj program 10-minutowy. Poznasz kolejny zwrot i zdanie w ramach tego samego tematu. Osłuchasz się z angielskim słuchając nagrania w oryginale przez cały dzień. 

 

Opcja 2. Zamiast nowego zwrotu możesz kliknąć w 30 minut i zrealizować zadanie numer 6 – WYMOWĘ wybranego fragmentu z video! 😉

 

Opcja 3. Wejdź w zakładkę WEBINARY i wybierz z poprzednich webinarów jeden webinar, który sobie po prostu odsłuchaj przez 10 minut. 

 

Opcja 4. Wejdź w zakładkę nadchodzące WEBINARY i o dogodnej dla Ciebie porze weź udział w wybranym webinarze przez 10 minut. 

 

Co to jest webinar? To godzinna rozmowa na żywo po angielsku z native speakerami Vagaru (z USA i UK) oraz innymi Vagarowiczami. To Twoja MOŻLIWOŚĆ realnego kontaktu z angielskim i natychmiastowego użycia angielskiego w swobodnej i przyjaznej rozmowie, w bezpiecznej i miłej atmosferze z ludźmi, którzy będą Cię na każdym kroku wspierać! 

 

Na Vagaru takich webinarów jest prawie 50 w każdym miesiącu! Dzisiaj więc nie musisz się zastanawiać z kim możesz rozmawiać po angielsku i kiedy 🙂 

 

Widzimy się jutro! 🙂 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!