Wyzwania Językowe

6/7 CO DALEJ | Angielski w 10 minut z Aggie

Cześć! 🙂 

 

Dzisiaj jeszcze raz w nowy sposób utrwalisz zwroty, których się nauczyłeś w tym tygodniu 🙂 

 

*** Twoje zadania na dzisiaj ***

 

Opcja 1. Zrób program 10-minutowy: powiedz na głos te zdania. Jeśli zrobisz to szybciej, z pewnością siebie i uśmiechem na buzi, przejdź do opcji 2 😉

 

Opcja 2. Zajrzyj do działu „Gramatyka” i wybierz zagadnienie, które Cię interesuje 🙂 zapoznaj się z nim i przede wszystkim obejrzyj filmik z przykładami. Powtarzaj je na głos wielokrotnie wyobrażając sobie kiedy ich używasz.

 

Jutro to też ostatni dzień z siedmiu darmowych dni na Vagaru. Co dalej z wyzwaniem, i co dalej z Vagaru?

 

Wyzwanie trwa! Jutro zakończone będą dwa tygodnie wyzwania, pierwszy, który ma na celu oczyścić głowę i otworzyć się na skuteczną naukę, a drugi pokazuje konkretne techniki uczenia się, które przynoszą efekty pod warunkiem, że są realizowane systematycznie, czyli codziennie, przez minimum 10 minut. 

 

Przed nami kolejny tydzień, kolejne 7 dni nauki przez 10 minut dziennie – dokładnie w taki sam sposób jak w minionym tygodniu. I nadal mówimy o wyzwaniu #angielskiw10minutzaggie 🙂 Do przedłużenia tego czasu wrócimy! 

 

W nadchodzącym tygodniu nie będę już wstawiać nowych postów każdego dnia, wiesz już co robić.

 

Wiesz już jakie ćwiczenia warto wykonywać, żeby przynosiły efekty. Wiesz już, jak ważne są powtórki i nauka całych zdań, osłuchiwanie się z prawdziwym angielskim i powtarzanie na głos. Wiesz też, żeby nie robić więcej niż 10 minut dziennie, codziennie.

 

Masz więc teraz dwie opcje. 

 

1 – Możesz to wszystko robić samodzielnie! Samodzielnie szukać materiałów i pracować z nimi w taki sposób, w jaki odbywało się to w tym tygodniu na Vagaru. Sporo materiałów dodaję na bloga i możesz z nich korzystać nie wydając żadnych pieniędzy!

 

2 – Możesz korzystać z tego, co ja przygotowuję dla Ciebie na Vagaru regularnie każdego dnia, żeby było Ci łatwiej. Żeby zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu na szukanie tego i myślenie co i kiedy zrobić. Ja znajduję dla Ciebie materiały do nauki: filmiki, podcasty i piosenki. Podaję Ci gotowe i sprawdzone ćwiczenia. Masz też kontakt z ludźmi, którzy się uczą. Jedyne, co musisz zrobić, to wejść i z tego wszystkiego korzystać.

 

Vagaru tworzymy na bieżąco w kilkunastoosobowym, międzynarodowym zespole ludzi, którzy uwielbiają to robić ? Każdego dnia pracujemy nad tym, żeby dać Ci najlepsze narzędzia do nauki, żeby rozmowy z native speakerami wnosiły dużo dobrego do Twojej nauki. Jednak zależy nam bardzo na utrzymaniu jak najniższej ceny: 137 PLN miesięcznie. Na Vagaru masz codziennie takie kilkugodzinne lekcje w formie nauki samodzielnej i do tego jeszcze realne rozmowy z native speakerami (jest ich prawie 50!). 

 

To najniższa możliwa cena, żeby naprawdę każdy mógł mieć dostęp do fajnej i skutecznej nauki angielskiego. 

 

Możesz sobie policzyć ile kosztowałyby Cię 50 lekcji miesięcznie w szkole językowej, ile pieniędzy kosztują materiały do nauki, a ile takie, które jasno Ci mówią co i kiedy możesz robić, żeby skutecznie się uczyć. 

 

Vagaru jest spełnieniem marzeń dla nas, żeby każdy za niewielką cenę miał możliwość naprawdę skutecznej nauki. Dajemy Ci to wszystko, dodatkowo dajemy Ci wsparcie, bo jak już wiesz, jesteśmy tu dla Ciebie i z Tobą, i zawsze Cię wspieramy (i odpowiadamy na wszystkie pytania! 

 

To nasza misja, to nasza pasja, każdy, kto uczy się z nami i rozwija się, i osiąga efekty to dla nas wielka radość i wielkie szczęście. Każdy jeden człowiek, który dzięki swojej pracy nad swoim angielskim zmienia swoje życie na lepsze.

 

>>> Chcę Vagaru <<<

 

Jutro dzień siódmy, również dostaniesz zadanie na ten dzień 😉 myśle, że Cię zaskoczy 😉 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!