Wyzwania Językowe

Angielski w 10 minut z Aggie

Przed Tobą niezwykłe wyzwanie!

To wyzwanie będzie naprawdę … łatwe! 🙂 I obiecuję… przyniesie efekty! Zasada jest prosta – każdego dnia potrzebujesz jedynie 10 minut na naukę. Nie mniej, ale też nie więcej. Dlaczego akurat 10 minut, i czy to na pewno ma sens – o tym dowiesz się w pierwszych dniach wyzwania. Po drugie, to wyzwanie zmieni Twoją naukę i Twoje efekty o 180 stopni.

Jeśli wciąż wydaje Ci się to niemożliwe, żeby w 10 minut nauczyć się angielskiego, tym bardziej nie możesz nie wziąć w nim udziału!

Przez pierwsze 6 dni wyzwania będe mieć dla Ciebie dosyć nietypowe zadania. To ogromnie ważne zadania, i im dokładniej je wykonasz, tym lepsze efekty uzyskasz 😉

Parę słów ode mnie 😉

Gdzie i jak to się odbywa?

  1. E-mail. Upewnij się, że udało Ci się skutecznie zapisać: 10minut.wagarowicze.pl. Przez pierwsze 6 dni wyzwania po Twoim zapisie każdego dnia otrzymasz mailem nowy filmik z dwoma krótkimi a BARDZO ważnymi ćwiczeniami. Twoim zadaniem będzie obejrzeć filmik i zrobić ćwiczenia. Szóstego dnia powiem Ci dokładnie i konkretnie, co dalej! 🙂
  2. Instagram. (instagram.com/aggie.bialy) Upewnij się, że śledzisz hashtag: #angielskiw10minutzaggie. Na moim profilu w komentarzach oraz pod hashtagiem #angielskiw10minutzaggie już TERAZ znajdź inne osoby, które biorą udział w wyzwaniu 🙂 Zaproponuj im wsparcie we wspólnej nauce i daj pozytywnego, motywacyjnego kopa. Pomagając innym zaczynasz swój udział!!! 🙂 O kolejnych zadaniach będę dawać Ci znać gdy wyzwanie się rozpocznie.

!!! START – jak tylko zapiszesz się mailem: 10minut.wagarowicze.pl !!!

Dla kogo?

Dla każdego, kto chce osiągnąć konkretne efekty w angielskim: swobodnie komunikować się na istotne dla siebie tematy. Bez względu na poziom zaawansowania, zarówno dla osób zaczynających przygodę z angielskim, jak i dla bardziej zaawansowanych!

Dlaczego 10 minut dziennie?

Każdy wie, że tylko systematyczna nauka przynosi efekty. To jest pewnik. Nie każdy jednak wie, że zostało to potwierdzone naukowo i nie każdy wie jak to się odbywa. I co najważniejsze, nie każdy wie jak uczyć się systematycznie. To wydaje się proste, ale rzeczywistość pokazuje, że jednak takie nie jest.

Jeśli więc chcesz wreszcie uczyć się systematycznie, to wyzwanie jest właśnie czymś, na co czekasz, i co pomoże Ci o wiele bardziej, niż teraz myślisz.

Jak nauczę się angielskiego przez 10 minut dziennie w tydzień? 

Po pierwsze, odpowiesz sobie na pytanie, co to w ogóle znaczy, że „nauczę się angielskiego”.  Poznasz prawdziwy klucz do sukcesu, dowiesz się czy (i jak) da się zobaczyć efekty swojej nauki natychmiast.

Po drugie, nie jest celem tego wyzwania nauczenie się angielskiego. Jest coś znacznie lepszego 😉 jestem pewna, że wiesz, że nie można wierzyć obiecankom, że w tydzień cudownie można opanować angielski. Pewnie, że nie można 🙂 Ale można zrobić coś innego.

Można zmienić techniki nauki, można zmienić swoje przekonania o nauce i sobie samym. Można też bardzo skutecznie wyrobić sobie nawyk systematycznej nauki. 

10 minut jest początkiem. 10 minut jest łatwe. Bez względu na to jak bardzo jesteś zajęty, ale zależy Ci na angielskim, będziesz w stanie wygospodarować 10 minut w ciągu swojego dnia na angielski. 

Gdy codzienna nauka przez 10 minut wejdzie Ci w nawyk, zaczniesz świadomie przeznaczać więcej czasu na angielski. I te początkowe 10 minut stanie się trampoliną do dalszej nauki i głębszego przetwarzania. I pewnego dnia zamiast 10 minut zrobisz 30 minut. Innego nie będziesz mieć już 30 minut, ale te 10 wciąż zrobisz, bo Twój dzień bez kontaktu z angielskim nie będzie już kompletny.

Celem tego wyzwania jest rozpoczęcie od nauki przez 10 minut. 

Zazwyczaj kiedy motywacja jest na początku wysoka, zaczynasz godzinami uczyć się angielskiego… motywacja po kilku dniach opada i nagle okazuje się, że nie masz tylu godzin każdego dnia… i odpuszczasz. To wielki błąd.

Dlatego nie zaczynamy od razu tak ekstremalnie. Uczymy się krótko, konkretnie i często. Wyznaczamy sobie w ciągu konkretny czas: 10 minut i wpasowujemy go w swój grafik. 

Jak się mam uczyć przez 10 minut? Co mam robić?

Szóstego dnia wyzwania dam Ci konkretne przykłady zadań, które możesz wykonać w ciągu 10 minut. Powiem też jak je wykonywać, czy warto je zmieniać, czy powtarzać. Stay tuned!

Co da Ci to wyzwanie?

  • Zaczniesz uczyć się systematycznie.
  • Zobaczysz na własnej skórze, że to wcale nie jest takie trudne, a nawet bardziej możliwe niż Ci się wydawało.
  • Będziesz zszokowany tym, że to przynosi realne i namacalne efekty.
  • Twoja nauka będzie skuteczna jak nigdy dotąd.
  • Poznasz inne osoby, które będziesz wspierać i którym będziesz pomagać, i które pomogą Tobie. 
  • Skończysz wyzwanie bogatszy o nową wiedzę na tematy bardzo istotne w nauce języka, które mogą zrewolucjonizować to, co myślisz o nauce 🙂 

Zanim Zaczniesz

Zanim jeszcze zaczniesz, podziel się tym wyzwaniem ze swoimi bliskimi, którzy również chcieliby osiągnąć fajne efekty. Prześlij im tę stronę, niech dołączy jak najwięcej osób – to wyzwanie nie wymaga żadnych poświęceń 🙂 poza 10 minutami, a to nie jest dużo, przyznasz? 🙂

Na koniec będę mieć dla Ciebie fajną niespodziankę 😉

 

Subscribe
Powiadom o
guest
38 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
Monika
2 lat temu

No to zaczynamy 🙂

Adam
Adam
2 lat temu

Chce się nauczyć płynnie mówić po angielsku ale brak mi powera do działania? Nie dostrzegam postępów i moja motywacja spada☹️ Mam nadzieję że tutaj się zainspiruje ?

Witek
2 lat temu

Póki co, uczę się codziennie angielskiego z pomocą Duolingo. CODZIENNIE już prawie dwa lata! Zaczynam powoli rozumieć słowa i całe wyrażenia wypowiadane przez aplikację. Widzę postęp, ale to zbyt mało. Czy to wydarzenie jest dla mnie? Czy coś z niego zyskam? Pozdrawiam Aggie.

Witek
2 lat temu
Reply to  Aggie

Skoro tak zachęcasz… Więc wchodzę w to.

Beata
Beata
2 lat temu

Czy otrzymaliscie maila ? , do mnie nic nie przyszlo jeszcze ?

irenm
irenm
2 lat temu

Lubie wyzwania z Toba Aggie. Dajesz ogromego kopa motywacyjnego i sile do dzialania 🙂

Beata
Beata
2 lat temu

Witam wszystkich i cieszę się że takie zainteresowanie jest tym wyzwaniem 🙂
Sama również jestem ciekawa, jakie efekty uzyskam przyłączając się do wyzwania.
pozdrawiam
Beti 🙂

Monika
Monika
2 lat temu

Muszę się przygotować do poprawy egzaminu z języka angielskiego ustnego na sierpień. Przyznam, że mam problem z tym językiem. Uczę się a jakoś niewiele potrafię. Zbyt mało by zdać ustny egzamin. Ciężko z tą wymową, nie wszystko potrafię powiedzieć i nie wszystko rozumiem. Dołączam do wyzwania pełna nadziei, bo to moja ostatnia szansa na zdanie tego egzaminu. A bardzo mi na tym, by go zdać zależy. Także zaczynamy ?

Asia
Asia
2 lat temu

Start! Nie mogę się doczekać:)

Basia
Basia
2 lat temu

Cieszę się, że moge wziąć udział. Pozdrawiam Wszystkich

Anna
Anna
2 lat temu

Zaczynam?

Adam
Adam
2 lat temu

Let’s the game begin 🙂

Aga
Aga
2 lat temu

Super! Nie mogę się doczekać ?

Krystyna
Krystyna
2 lat temu

Przydałoby się mówić po angielsku bo mam z tym problem lecz dużo rozumiem?
Jeśli nie mam instagrama to koniecznie muszę go zakładać?

Anna
Anna
2 lat temu

czekam?

Ewelina
Ewelina
2 lat temu

Dziękuję za możliwość dołączenia ☺️

Agnieszka
Agnieszka
2 lat temu

Wkoncu trafiłam na coś konkretnego. Zobaczymy 🙂

Marek
Marek
2 lat temu

Witam, podejmuje się wyzwania:)

Mariusz
Mariusz
1 rok temu

Jestem bardzo zaciekawiony jak to Bedzie wyglądało.

Adam
Adam
1 rok temu

ok I’m ready. let’s start it

Joanna
Joanna
1 rok temu

Nie mam instagrama, ale zostawiam serducho tutaj <3

Małgorzata
Małgorzata
1 rok temu

To oczekuje co nadejdzie 🙂

Klaudia
Klaudia
1 rok temu

Czy jest to bezpłatne?

Karina
Karina
1 rok temu

Zaczynamy:)

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!