Wyzwania Językowe

DZIEŃ 1. Twoje efekty = Twoje nawyki. Gadanie a działanie. | Angielski w 10 minut z Aggie

Cześć! 🙂 

 

Startujemy! 🙂 Wyzwanie #angielskiw10minutzaggie właśnie ruszyło! 😉 

 

Tak jak już wspominałam, to wyzwanie jest inne niż wszystkie dotychczasowe! I czeka na Ciebie coś, czego być może nie spodziewasz się. 

 

Przez najbliższe 6 dni będę zamieszczać nowe posty z filmikiem i dwoma krótkimi ćwiczeniami. Twoim zadaniem jest obejrzeć filmik i wykonać te dwa ćwiczenia. Po prostu 🙂 Ja liczę na Twoją aktywność i pełne zaangażowanie – pamiętaj, że TYLKO w ten sposób możesz ruszyć z angielskim! 🙂 

 

To ma być przyjemne i fajne, i mieścimy się w 10 minutach dziennie, jasne? 🙂 

 

To jak, działamy?

 

Celem tego wyzwania jest wypracowanie systematyczności w nauce… i zmiana myślenia o tej nauce w ogóle jako o czymś, co trzeba zrobić, co warto zrobić, co wypada na coś, co jest przyjemne i sprawia frajdę!

 

Największym problemem osób, które uczą się od X lat i wciąż „zaczynają od nowa”, które chcą nauczyć się angielskiego, ale jakoś wciąż coś im przeszkadza, jest brak systematyczności. A brak systematyczności wynika z różnych powodów. O pierwszych dwóch z nich dowiesz się z dzisiejszego filmiku: nawyk i perfekcja… 

 

>>>>> Obejrzyj filmik #dzien1 i zrób zadania! <<<<<

 

Pewnie zdziwiło Cię to, że w dzisiejszym dniu nie masz do zrobienia nic po angielsku. Hm, wyzwanie z angielskim, a tu nie ma angielskiego? Właśnie… mówiłam, że to będzie INNE wyzwanie! 🙂 Spokojnie, angielski przyjdzie, ale żeby przyszedł czas na angielski, potrzebujemy się do tego przygotować. 

 

Bo ja chcę, żeby tym razem było inaczej. Żeby naprawdę udało Ci się wytrwać. Żeby udało Ci się na świeżo i na nowo spojrzeć na naukę jeszcze zanim zaczniesz uczyć się z konkretnych materiałów.

 

Bardzo często blokuje nas brak czasu, inne priorytety i ważne sprawy, nasze przekonania, strach przed krytyką, nuda… a nie sam angielski. Dlatego w pierwszej i ogromnie WAŻNEJ części tego wyzwania skupiamy się na usunięciu blokad, które przeszkadzają nam w nauce! 

 

Widzimy i słyszymy się jutro! Dowiesz się, co jeszcze bardzo utrudnia systematyczną naukę…. 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!