Blog

Wyzwanie #VagaruGangChallenge

Z hawajską mocą ALOHA zaczynamy największe wydarzenie roku! ???️

Zapraszam Cię gorąco na zupełnie nowe wyzwanie z angielskim, w czasie którego będziemy przez 30 dni w kontakcie na żywo, i mało tego! Po raz pierwszy teraz będzie okazja do spotkania się na żywo, przybicia piatki z nami i innymi osobami z wyzwania, i będą niespodzianki!

Zaczynamy nowe, urodzinowe wyzwanie Vagaru! 🙂 Vagaru obchodzi swoje trzecie urodziny i z tej okazji świętujemy razem!

Dlaczego to wyzwanie jest właśnie dla Ciebie? 

  • Jeśli Twoim celem jest opanowanie angielskiego, to wyzwanie jest dla Ciebie bez względu na to czy znasz już angielski, czy zaczynasz od podstaw. Dzięki temu wyzwaniu nauka angielskiego stanie się Twoim nawykiem, czymś, co robisz regularnie. Tylko dzięki regularności możesz nauczyć sie swobodnie posługiwać angielskim.
  • Twoja nauka będzie przyjemna i ciekawa, bo tylko wtedy może być skuteczna. Znikną wszelkie blokady i bariery, które hamują Cię przed wykonaniem kolejnych kroków do przodu.
  • Będziesz uczyć się wspólnie z innymi osobami, będziesz mieć wsparcie każdego dnia, będziesz mieć także regularny kontakt ze mną NA ŻYWO.

Podejmij wyzwanie i zobacz, co się wydarzy! Dołącz do innych osób, które tak samo jak Ty chcą swobodnie rozmawiać po angielsku. 

Co będzie się działo w czasie wyzwania? 

Najważniejszy webinar roku!

Pierwszego dnia wyzwania, 26. sierpnia o godzinie 21.00, zaczynamy od WEBINARU na żywo, w czasie którego poznasz tajniki skutecznej nauki języków, jakie zgromadziliśmy przez ostatnie 10 lat naszej pracy poparte badaniami naukowymi. Wybraliśmy najważniejsze tematy i najczęstsze problemy osób uczących się angielskiego, o których Ci powiemy w maksymalnie skondensowanej formie. Webinar odbędzie się na żywo i będzie dostępny dla zapisanych na wyzwanie tylko przez 24h! Po tym czasie nie będzie można go już nigdy odtworzyć, dlatego koniecznie zapisz sobie tę datę w kalendarzu i dołącz od nas na żywo!

Wyzwanie trwa 30 dni od 26.08.2019 – 26.09.2019.

Twoim zadaniem jest każdego dnia przez 30 dni mieć kontakt z angielskim, co najmniej przez 10 minut. Liczy się nawet 10-minutowe odsłuchanie podcastu po angielsku lub 5-minutowe powtórzenie zwrotu i zdania na głos. Po prostu nie przerywaj łańcuszka 30 dni… Wybierz dowolny program na Vagaru, zaplanuj webinary, w których weźmiesz udział. Twoim zadaniem jest świadomie uczyć się, dlatego każdego dnia postaw sobie mały cel do zrealizowania i go realizuj. W planowaniu, określaniu celów i ich realizowaniu możesz wspomóc się się moim Planerem Językowym, który specjalnie dla Ciebie – Vagarowicza – jest w promocyjnej cenie i możesz zdobyć go tutaj. Wejdź w “Strefa Zniżek” na Vagaru i tam czeka na Ciebie Twój kod zniżkowy -20%!

Społeczność i wsparcie #VagaruGang

Vagaru Gang: dwa magiczne słowa tego wyzwania oznaczają, że jest to wyzwanie grupy wyjątkowych ludzi, otwartych na wcielenie w życie skutecznych sposobów nauki angielskiego, na zmiany schematów myślenia i przede wszystkim na osiągnięcie wymarzonych efektów. Nieodłączną częścią tego wyzwania jest aktywny udział w społeczności Vagaru. W jaki sposób? 

  1. Na swoim koncie na Instagramie dodawaj regularnie posty po angielsku (na tyle, ile potrafisz! możesz pisać częściowo po polsku! :), pisz czego się dzisiaj uczysz, co sprawia Ci problem, a co napawa Cię dumą. Jeśli nie masz konta na Instagramie, nie musisz go zakładać, ale nie skorzystasz w pełni z ważnej części tego wyzwania 🙁 dlatego gorąco polecam założyć konto wyłącznie na potrzeby tego wyzwania. Potraktuj je jako konto edukacyjne do nauki, a ja gwarantuję Ci, że efekty Cię pozytywnie zaskoczą. Media społecznościowe można wykorzystać także w dobrych celach i ja to wspieram 😉 Mnie znajdziesz tutaj: instagram.com/aggie.bialy
  2. Wyszukaj inne osoby z wyzwania z hashtagu: #VagaruGangChallenge i komentuj wpisy innych osób. Wymieniajcie się spostrzeżeniami, uwagami, itp 🙂

? Świętujemy urodziny Vagaru wspólnie podczas spotkania na żywo!

Spotkanie urodzinowe Vagaru odbędzie się w Warszawie! 🙂 Dokładny termin podam niebawem, dlatego koniecznie zapisz się do wyzwania poniżej 🙂 Będzie okazja do spotkania się na żywo z nami, z innymi Vagarowiczami, będzie urodzinowy TORT i dodatkowe kopy motywacyjne do wyzwania.

? Zadanie specjalne z nagrodą dla wszystkich !!! DODATKOWA MOTYWACJA !!!

Nagraj maksymalnie 1-minutowy filmik przed rozpoczęciem wyzwania, opowiedz krótko o tym, dlaczego je podejmujesz i czego oczekujesz. Po 30 dniach wyzwania nagraj filmik i opowiedz o tym, czego się nauczyłeś i jakie są Twoje wrażenia po 30 dniach codziennej nauki.
W czasie 30 dni wyzwania KAŻDEGO DNIA dodawaj post na Instagramie o swojej nauce, o tym czego się nauczyłeś i co potrafisz, najlepiej w całości lub częściowo po angielsku, i z dodaniem hashtagu #VagaruGangChallenge i oznaczeniem mnie @aggie.bialy żebym mogła łatwo Cię znaleźć (i ja, i inne osoby ;).

Prześlij do mnie mailowo swój pierwszy filmik do 30.08, a drugi do 30.09,, które opublikuję ku motywacji innych, prześlij także mailem namiar na swoje Instagramowe konto, żebym mogła odnaleźć Twoje posty, a ja przygotuję dla Ciebie specjalną nagrodę! 🙂

O autorze:

Kamil

Uwielbiam wszystko co ma 4 koła i silnik, gdy byłem małym chłopcem godzinami siedziałem przed pustą ścianą z plastikową kierownicą w rękach wyobrażając sobie, że jeżdżę :) Pewnie dlatego nasze podróże samochodowe zaniosły nas często w najdalsze zakamarki, do których da się tylko dojechać.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
bubKarolina Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Karolina
Gość
Karolina

wyzwanie#VagaruGangChallenge

bub
Gość
bub

jak zapisać się na wyzwanie?

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!