Wyzwania Językowe

Dzień 10 – take your life to the next level

Kochani 🙂

Dzisiaj, już dzisiaj… OSTATNI dzień Wyzwania!

Kto brał udział w naszym eksperymencie i regualnie uczył się, nagrywał, mówił – daj mi znać, napisz maila (blog@wagarowicze.pl), opowiedz o tym, co się zmieniło! Czekam 🙂 🙂

Dzisiaj czas na Idiom numer 10!

take your life to the next level – improve your life – poprawić swoje życie/wznieść swoje życie na wyższy poziom
If you want to take your life to the next level, you must take care of your health first.  – Jeśli chcesz wznieść swoje życie na wyższy poziom, musisz najpierw zająć się swoim zdrowiem.

Moje specjalne pytania do Ciebie!

1. Would you like to take your life to the next level? How can you do that?

PS Jeśli czujesz, że potrzebujesz poćwiczyć angielskie czasy, że wciąż zastanawiasz się jakiego czasu użyć odpowiadając na moje pytanie, dołącz do Wyzwania „Angielskie Czasy Raz Na Zawsze”!

2. Create a sentence or with the idiom „take your life to the next level”. Stwórz zdanie z „take your life to the next level„.

3. Naucz się zwrotu, definicji i kontekstów. Powtarzaj je dzisiaj WIELE razy. Po co? Jeśli będziesz to robić regularnie przez całe wyzwanie (10 dni), ZDZIWISZ SIĘ (pozytywnie rzecz jasna!) jak bardzo poprawi się Twoja płynność mówienia i myślenia (!) po angielsku. Spróbuj. To nic Cię nie kosztuje, a da efekty, jakich jeszcze do tej pory nic Ci nie dało. Po 10 dniach daj koniecznie znać jak efekty, niech INNI też zobaczą! 🙂

4. Tutaj zobacz jak samodzielnie możesz ćwiczyć mówienie! 🙂

Aggie

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Gabi
Gabi
5 lat temu

If you want take your life to the next level, you mast change your negative mind !.

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!