JP 004: Szefowie, którzy legalnie doprowadzają pracowników do…

Cześć 🙂

Dzisiaj rozmawiam z twórcami gry komputerowej OFFICE SUICIDE SAGA, która robi spore zamieszanie w mediach. Nic dziwnego, jej fabuła na pewno nie przypadnie do gustu osobom o słabych nerwach. W odcinku oczywiście dowiesz się dlaczego gra ma tak okrutną fabułę, ale przede wszystkim będę chciał wypytać moich gości o to, co sprawia, że po latach pracy w korporacji pojawia się chęć do zrobienia czegoś całkowicie odmiennego 🙂

Postaram się wydobyć od moich gości wszystko, co pozwoli Ci odważyć się, wprowadzić zmiany w swoim życiu i realizować ambitne plany jeśli takie masz. Całkowicie spontanicznie okaże się, że dzięki grze możemy też uczyć się angielskiego.

Zapraszam gorąco do wysłuchania. Wszelkie komentarze mile widziane 🙂

Jeśli chcesz pograć w grę po prostu wejdź na stronę http://ossaga.com

– Kamil

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!