Jak osiągnąć każdy cel? Część 1/2

Podcast dostępny również tutaj: Spotify | Apple Podcasts | Google Podcast

Niezależnie od tego na jakim etapie życia jesteś, stawianie celów i ich realizacja jest jednym z najważniejszych narzędzi w życiu, więc dzisiaj raz na zawsze, raz a dobrze zajmiemy się tym jak to robić, jak cele stawiać, jak je osiągać. 

I gdy usłyszysz dzisiaj naukowo potwierdzone i proste zasady stawiania i realizowania celów prawdopodobnie zrozumiesz, dlaczego nie wszystko co planujesz się wydarza, a jeśli niektóre plany zostały w Twoje życie wcielone, zobaczysz dlaczego tak było i skąd ten sukces.

Cały podcast został podzielony na dwie części. Tutaj jest część pierwsza.

W dzisiejszym odcinku:

  • wybranie jednego celu i priorytety
  • czy cel jest na pewno mój?
  • określanie celu we właściwy sposób
  • mini cele
  • cel pozorny a cel właściwy
  • czy cel da się zmierzyć?
  • przyjemność z procesu
  • deadline
  • technika patrzenia wstecz
  • wizualizacja jako motywacja

Linki

przemianajezykowa.pl
vagaru.com
PODCAST: Przekonania. Co rządzi naszym życiem?

Społeczność #ProjektFajneŻycie

Zapraszamy Cię do dołączenia do społeczności #PFŻ, w której znajdziesz osoby, z którymi wspólnie możesz się rozwijać i które tak jak Ty, chcą tworzyć fajne życie w pełni zdrowia, energii i dobrych wajbów.

Tutaj możesz dołączyć do społeczności Projektu Fajnego Życie.

To grupa, w której inspirujemy się i dzielimy się wiedzą, której zastosowanie pozwala na zdrowe, długie i fajne życie, na wykorzystanie własnego potencjału, wolność osobistą, szczęście, radość z życia, znalezienie swojej pasji, wiedzą, która powinna być podstawą w szkole. Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na fajne życie. 

Poprzez #ProjektFajneZycie budujemy bazę wiedzy, która naszym zdaniem powinna być podstawą w naszej edukacji.

Możesz podzielić się z nami Twoimi przemyśleniami na ten temat oraz możesz ten odcinek udostępnić swoim znajomym. Dzięki Tobie ten Projekt będzie żywy i będzie mógł dotrzeć do ludzi, którzy takich informacji poszukują i którym może pomóc. 

Podcast powstał w celach edukacyjnych i zawiera subiektywne opinie autora, nie może zastąpić porady lekarskiej ani finansowej, autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stosowanie omawianych rozwiązań.

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!