Blog

Angielska Wymowa Raz Na Zawsze | Ola

Cześć!

Zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób nauczyć się mówić po angielsku? Odpowiedź jest na pierwszy rzut oka dość prosta … trzeba mówić! 🙂 Jednak zapewne dobrze wiesz, jak wygląda to w praktyce. Opowiem Ci dzisiaj co nieco o rzeczy, która jest ogromnie ważna na drodze nauki mówienia po angielsku – WYMOWIE.

Przechodząc przez tradycyjny system edukacji mogłeś/mogłaś spotkać się z metodami, które opierały się na wykonywaniu ćwiczeń, gramatyce … – przybliżały Cię jedynie do opanowania poprawnego rozwiązywania ćwiczeń i wykorzystania w nich gramatyki. Sednem bezproblemowej komunikacji jest “zaprzyjaźnienie” się z angielskim. Poczucie, że dane słowa, zdania, melodia, rytm nie są nam obce.

By to osiągnąć ważnym jest praca nad wymową, która nie tylko pozwoli Ci poznać konkretne słownictwo, ale zarazem słuchać naturalnego angielskiego, oswajać się z nim. Pomoże Ci w tym kurs Angielska Wymowa Raz Na Zawsze! Możesz również zerknąć na wyzwanie, które znajduje się na blogu i dotyczy tego tematu!

Chciałbym też zaprosić Cię do zobaczenia przemiany Oli, która zdecydowała się zmienić swoją wymowę, biorąc udział w kursie! Zwróć uwagę na sposób, w jaki wymawia dane zdanie przed kursem i po nim. Daj znać w komentarzu, czy masz problem z wymową, jak nad tym pracowałeś/aś i podziel się w komentarzu swoją historią!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!