Angielska Wymowa Raz Na Zawsze | Ola

Cześć!

Zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób nauczyć się mówić po angielsku? Odpowiedź jest na pierwszy rzut oka dość prosta … trzeba mówić! 🙂 Jednak zapewne dobrze wiesz, jak wygląda to w praktyce. Opowiem Ci dzisiaj co nieco o rzeczy, która jest ogromnie ważna na drodze nauki mówienia po angielsku – WYMOWIE.

Przechodząc przez tradycyjny system edukacji mogłeś/mogłaś spotkać się z metodami, które opierały się na wykonywaniu ćwiczeń, gramatyce … – przybliżały Cię jedynie do opanowania poprawnego rozwiązywania ćwiczeń i wykorzystania w nich gramatyki. Sednem bezproblemowej komunikacji jest „zaprzyjaźnienie” się z angielskim. Poczucie, że dane słowa, zdania, melodia, rytm nie są nam obce.

By to osiągnąć ważnym jest praca nad wymową, która nie tylko pozwoli Ci poznać konkretne słownictwo, ale zarazem słuchać naturalnego angielskiego, oswajać się z nim. Pomoże Ci w tym kurs Angielska Wymowa Raz Na Zawsze! Możesz również zerknąć na wyzwanie, które znajduje się na blogu i dotyczy tego tematu!

Chciałbym też zaprosić Cię do zobaczenia przemiany Oli, która zdecydowała się zmienić swoją wymowę, biorąc udział w kursie! Zwróć uwagę na sposób, w jaki wymawia dane zdanie przed kursem i po nim. Daj znać w komentarzu, czy masz problem z wymową, jak nad tym pracowałeś/aś i podziel się w komentarzu swoją historią!

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!