Jak zbudować pewność siebie?


Podcast dostępny również tutaj: Spotify | Apple Podcasts | Google Podcast

Do dzisiejszego odcinka zainspirowali nas sami ludzie… osoby, z którymi pracujemy na co dzień w Przemianie Językowej, które chcą nauczyć się angielskiego. Największy problem, z jakim się zmagają nie polega na tym, że nie mówią wystarczająco dobrze po angielsku albo że dopiero zaczynają naukę i znają tylko kilka słów. Nie angielski jest problemem. Ani słówka, ani gramatyka. A wiara w siebie. I pewność, że “ja dam radę i będę mówić po angielsku”.

Dzisiaj opowiadamy o tym, co wpływa na zmianę z osoby, która kompletnie w siebie nie wierzy w osobę, która jest pewna tego, co robi. Opowiemy o strachu przed krytyką, o tym jak z tym sobie radzić i przede wszystkim o tym, jak uwierzyć w siebie i w to, że „ja naprawdę mogę„, nawet jeśli w tym momencie wydaje nam się to kompletnie niemożliwe i odległe. 

W dzisiejszym odcinku:

  • błędne przekonanie na temat pewności siebie
  • autentyczność i spójność
  • moje własne obietnice
  • praca wewnętrzna
  • porównywanie się z innymi
  • celowe spotkania z trudnościami i wyzwaniami
  • ludzie, którzy nas wspierają
  • zdrowie to fundament

Społeczność #ProjektFajneŻycie

Zapraszamy Cię do dołączenia do społeczności #PFŻ, w której znajdziesz osoby, z którymi wspólnie możesz się rozwijać i które tak jak Ty, chcą tworzyć fajne życie w pełni zdrowia, energii i dobrych wajbów.

Tutaj możesz dołączyć do społeczności Projektu Fajnego Życie.

To grupa, w której inspirujemy się i dzielimy się wiedzą, której zastosowanie pozwala na zdrowe, długie i fajne życie, na wykorzystanie własnego potencjału, wolność osobistą, szczęście, radość z życia, znalezienie swojej pasji, wiedzą, która powinna być podstawą w szkole. Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na fajne życie. 

Poprzez #ProjektFajneZycie budujemy bazę wiedzy, która naszym zdaniem powinna być podstawą w naszej edukacji.

Możesz podzielić się z nami Twoimi przemyśleniami na ten temat oraz możesz ten odcinek udostępnić swoim znajomym. Dzięki Tobie ten Projekt będzie żywy i będzie mógł dotrzeć do ludzi, którzy takich informacji poszukują i którym może pomóc. 

Podcast powstał w celach edukacyjnych i zawiera subiektywne opinie autora, nie może zastąpić porady lekarskiej ani finansowej, autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stosowanie omawianych rozwiązań.

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!