JP 012: Co łączy Hawaje, zakazaną wyspę i Wikipedię?

Cześć!

W serii podcastów o Hawajach chcielibyśmy podzielić się z Tobą naszymi doświadczeniami z podróży w to niesamowite miejsce, rozmowami z poznanymi tam ludźmi oraz historiami i ciekawostkami, które mogą Cię zaskoczyć!

Z tego odcinka dowiesz się:

  1. Gdzie leżą Hawaje, jak daleko znajdują się od Polski i ile zajmuje podróż
  2. Z ilu wysp składają się Hawaje i jaki panuje tam klimat
  3. Jakimi środkami transportu można się poruszać między wyspami
  4. Czemu polskie źródła wiedzy mogą okazać się pułapką
  5. Co oznacza „wikipedia”
  6. Gdzie jest Zakazana Wyspa i dlaczego jest zakazana
  7. Kogo poznaliśmy na Hawajach
  8. Jak wyglądała pierwsza lekcja surfingu Kamila

Miłego słuchania! Będziemy wdzięczni jeśli zostawisz komentarz!

Blog Wagarowicze.pl to nie tylko strona o tym, jak najlepiej nauczyć się słówek i gramatyki, i jak mówić swobodnie po angielsku, uwzględniająca najnowsze doniesienia ze świata neurobiologii, to także i przede wszystkim społeczność otwarta na poszerzanie horyzontów myślowych.

Zabieramy Cię na wagary i pokazujemy inną stronę tego, co zostało utarte. Zabieramy w podróż szlakami mniej uczęszczanymi, a jednak wartymi zachodu. Mówimy o tym, o czym nigdy nie powiedzą Ci w szkole, o tym, jak pokonać strach przed mówieniem, na czym w ogóle nauka polega, a także czym jest fajnie życie, wolne od stresu i lęku, o podróżach, wolności (także) finansowej i o tym, że nie trzeba w ogóle do szkoły chodzić, żeby coś w życiu osiągnąć.

Szalenie prawdopodobnym jest, że po tym, czego się tu dowiesz, Twoje życie nigdy nie będzie takie jak wcześniej, więc wchodzisz na własne ryzyko ;-)

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Lena
Lena
3 lat temu

Dzięki za ten podcast! Dzięki Wam „wróciłam” na swoje wakacje z przed dwóch lat na Hawajach! <3 Ja swoją podróż wykonałam w trochę innym kierunku, zaczęłam od lotu do Tokio, a następnie na Oahu. Wróciłam przez LA do Warszawy. W stronę na Hawaje nie miałam żadnego problemu z jet lagiem. Jedyną ciekawostką było to, że z Tokio startowałam 5.11 wieczorem, a w Honolulu lądowałam 5.11 rano <3 Sam pobyt na Hawajach był mega przeżyciem, zazdroszczę lekcji surfingu! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócę i nadrobię wszystko to o czym opowiadaliście i czego sama nie zdążyłam zrobić. Pozdrawiam serdecznie! 😉

Aggie
Admin
3 lat temu
Reply to  Lena

Cudownie! 🙂 my też marzymy, żeby tam wrócić… 🙂

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!